Povezane vesti

Savo Manojlović: Ovo je bio samo trejler, dođe li Rio Tinto gledaćete ceo film

Savo Manojlović: Ovo je bio samo trejler, dođe li Rio Tinto gledaćete ceo film

Nova 16.12.2021
Predstavnik pokreta "Kreni - promeni" Savo Manojlović rekao je da su povlačenje Zakona o eksproprijaciji i izmene Zakona o referendumu samo trejler, a da će građani gledati ceo film ako dođe Rio Tinto ili bilo koja druga kompanija koja planira da… »
Savo Manojlović: Naravno da mi se slavilo!

Savo Manojlović: Naravno da mi se slavilo!

Nova 16.12.2021
Savo Manojlović, član Skupštine slobodne Srbije i pokreta „Kreni-promeni“, rekao je u emisiji „ Dobar, loš, zao“ da mu se slavilo, posle usvajanja oba zahteva, koje su vlasti u Srbiji prihvatili nakon blokade puteva. Prema njegovim rečima… »
VIDEO Savo Manojlović: Osećao sam se kao kriminalac

VIDEO Savo Manojlović: Osećao sam se kao kriminalac

Nova 16.12.2021
Organizator protesta i blokada širom Srbije, Savo Manojlović iz pokreta "Kreni -promeni" rekao je u emisiji "24 minuta" da se u jednom trenutku osećao kao kriminalac. Voditelj emisije „24 minzta“ Zoran Kesić postavio je Manojloviću sledeće… »
"Aleksandar Vučić ovde, ne mogu da vas dobijem": Savo Manojlović o razgovoru sa predsednikom Srbije, daljim koracima i da li…

"Aleksandar Vučić ovde, ne mogu da vas dobijem": Savo Manojlović o razgovoru sa predsednikom Srbije, daljim koracima i da li…

Blic 16.12.2021
Direktor kampanje "Kreni-pokreni" Savo Manojlović najavio je kao naredni korak organizovanje volontera koji će sakupiti 30.000 potpisa, kako bi se "predložio akt koji će onemogućiti kopanje litijuma". - Sada Skupština mora da odlučuje o tome, u… »
Manojlović o pozivu predsednika: Vučić ovde, ne mogu da vas dobijem

Manojlović o pozivu predsednika: Vučić ovde, ne mogu da vas dobijem

Nova 16.12.2021
Direktor kampanje "Kreni-pokreni" Savo Manojlović najavio je kao naredni korak organizovanje volontera koji će sakupiti 30.000 potpisa, kako bi se "predložio akt koji će onemogućiti kopanje litijuma". „Sada Skupština mora da odlučuje o tome, u… »
Manojlović o tome kako je došlo do poziva Vučića, neće biti kandidat na izborima

Manojlović o tome kako je došlo do poziva Vučića, neće biti kandidat na izborima

N1 Info 16.12.2021
Direktor kampanje "Kreni-pokreni" Savo Manojlović najavio je kao naredni korak organizovanje volontera koji će sakupiti 30.000 potpisa, kako bi se "predložio akt koji će onemogućiti kopanje litijuma". „Sada Skupština mora da odlučuje o tome, u… »
Manojlović: Predložićemo akt da se onemogući kopanje litijuma, nisam dao reč Vučiću nego Srbiji

Manojlović: Predložićemo akt da se onemogući kopanje litijuma, nisam dao reč Vučiću nego Srbiji

Radio sto plus 16.12.2021
„Sada Skupština mora da odlučuje o tome, u tačno odredjenom roku. Želimo da iskoristimo tu mogućnost, i mi ćemo s pravnim i ekološkim ekspertima izraditi akt, a videćemo koji je najbolji način da se predloži i spreči kopanje litijuma u… »

Vesti dana »

Stojković: Razmišljamo samo o pobedi

Stojković: Razmišljamo samo o pobedi

Politika pre 25 minutajoš 114 povezane
Zahtevan test iz matematike

Zahtevan test iz matematike

Politika pre 37 minutajoš 63 povezane
Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Novi magazin pre 2 satajoš 28 povezanih
Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Vreme pre 55 minutajoš 16 povezanih