Povezane vesti

Dejan posle pomirenja sa dalilom otkrio da li se odrekao porodice! Dragojević ponovo šokirao cimere, prijateljima okrenuo…

Dejan posle pomirenja sa dalilom otkrio da li se odrekao porodice! Dragojević ponovo šokirao cimere, prijateljima okrenuo…

Kurir 16.12.2021
Dejan Dragojević tokom pitanja gledaoca dobio je pitanje vezano za Dalilu i odnos sa porodicom i prijateljima nakon što se ponovo zbližio sa bivšom suprugom. - Spreman si na sve da Dalila ne bude tužna, odvojio si se od prijatelja, odvojio od žena… »
Što ja tebe volim ovoliko? Dejan na sve načine pokušava da Vrati Dalilu, ona ga oduvala: Dosta mi je tvog foliranja (video)

Što ja tebe volim ovoliko? Dejan na sve načine pokušava da Vrati Dalilu, ona ga oduvala: Dosta mi je tvog foliranja (video)

Kurir 16.12.2021
Dalila Mujić i Dejan Dragojević sedeli su u pušionici i razgovarali o svom odnosu. - Razmišljao sam o svemu od sinoć, ono što smo pričali ovde i u pabu - rekao je Dejan. - I? - pitala je Dalila. - Vrati me nešto i onda psihički padnem. Previše… »
Dalili oprostio prevaru, a Da li će porodici izdaju: Dejan otkrio šta planira - predomislio se i više ne želi da čeka!

Dalili oprostio prevaru, a Da li će porodici izdaju: Dejan otkrio šta planira - predomislio se i više ne želi da čeka!

Mondo 16.12.2021
Dejan Dragojević otvoreno priznao sve. Dejan Dragojević otvoreno priznao sve. Nakon što je bivšoj ženi Dalili oprostio javnu prevaru i sve skandale, Dejan Dragojević otkrio je da li će izgladiti odnos i sa porodicom s kojom već duže vreme ne… »
Dalila postavila Dejanu pitanje: Jel ti želiš vezu samnom? (VIDEO)

Dalila postavila Dejanu pitanje: Jel ti želiš vezu samnom? (VIDEO)

Svet plus 16.12.2021
Bivši supružnici Dalila i Dejan Dragojević sklonili su se noćas u pab kako bi razgovarali o svom odnosu, Dalila je postavila bivšem suprugu pitanje, jel ti želiš vezu sa mnom? On završio u suzama! - Nemoj da mi prilaziš kad mi je teško jer ću… »
Dejan Dragojević prelomio! Otkrio da li se pomirio sa bivšom ženom Dalilom, kao i da li će oprostiti porodici sve! (video)

Dejan Dragojević prelomio! Otkrio da li se pomirio sa bivšom ženom Dalilom, kao i da li će oprostiti porodici sve! (video)

Kurir 16.12.2021
Dejan Dragojević ustao je za crnim stolom i otkrio da li će oprostiti svojoj porodici. - Da li ćeš oprostiti porodici kao što si oprostio svojoj bivšoj i budućoj ženi - Ja Dalili nisam ni oprostio ni zaboravio, ali smo odnos sveli na neki minimum… »

Vesti dana »