Povezane vesti

Ćiro Blažević: Vreme je da ljudi posle 34 godine saznaju istinu o Prosinečkom i Zvezdi

Ćiro Blažević: Vreme je da ljudi posle 34 godine saznaju istinu o Prosinečkom i Zvezdi

Vesti online 16.12.2021
Legendarni trener Miroslav Ćiro Blažević bije životnu bitku sa karcinomom, a i pored toga, otvoren za medije i, kao i uvek, ima mnogo štošta da kaže! Ovoga puta u inervjuu za “Sportske novosti” govorio je, između ostalog i o Robertu… »
Ćiro Blažević o filmu: Mnogo emotivan, suze su mi išle na oči

Ćiro Blažević o filmu: Mnogo emotivan, suze su mi išle na oči

N1 Info 16.12.2021
Sabahudin Topalbećirević autor je filma o velikanu hrvatskog fudbala, legendarnom Miroslavu Ćiru Blaževiću koji je svoje utiske o filmu podelio s novinarima Sport Kluba iz Zagreba. U četvrtak je dokumentarni film ‘Miroslav Blažević – Nikad… »
Blažević: Vreme je da se posle 34 godine sazna istina o Prosinečkom i Zvezdi

Blažević: Vreme je da se posle 34 godine sazna istina o Prosinečkom i Zvezdi

Nova 16.12.2021
Miroslav Ćiro Blažević vodi veliku borbu sa karcinomom, a i dalje ima mnogo toga što je neophodno da kaže. Prvi put mu je bolest dijagnostifikovana 2011. godine, a dva puta je već uspeo da je pobedi. Ipak, opet se vratila. U intervjuu za „… »
Blažević: Prosinečkog je Zvezdi poklonio sekretar FS Jugoslavije

Blažević: Prosinečkog je Zvezdi poklonio sekretar FS Jugoslavije

Danas 16.12.2021
Miroslav Ćiro Blaževič poznat je našoj javnosti ne samo kao odličan fudbalski trener već i kao dobar retoričar, harizmatičan čovek i vrlo neposredna osoba. U nedavnom razgovoru za Sportske Novosti, Blažević je otkrio brojne zanimljive stvari iz… »
Ovo je istina o prosinečkom u zvezdi, 34 godine sam ćutao: Ćiro Blažević progovorio - Sve su uradili iza mojih leđa!

Ovo je istina o prosinečkom u zvezdi, 34 godine sam ćutao: Ćiro Blažević progovorio - Sve su uradili iza mojih leđa!

Mondo 16.12.2021
Slavni hrvatski stručnjak rešio je da otkrije šta se zapravo dešavalo 1987. godine, kada je Prosinečki iz Dinamo Zagreba stigao u Zvezdu. Slavni hrvatski stručnjak rešio je da otkrije šta se zapravo dešavalo 1987. godine, kada je Prosinečki iz… »
Kad smo videli igrače Partizana, znali smo da su gotovi! Hrvat otkrio nepoznat detalj sa Maksimira - Oni beli kao krpe!

Kad smo videli igrače Partizana, znali smo da su gotovi! Hrvat otkrio nepoznat detalj sa Maksimira - Oni beli kao krpe!

Mondo 16.12.2021
Mnogo toga se reklo o čuvenom meču na Maksimiru, ali ovo nismo znali. Mnogo toga se reklo o čuvenom meču na Maksimiru, ali ovo nismo znali. Jedan od miljenika "Bed Blu Bojsa" i nekadašnji reprezentativac Hrvatske Silvio Marić otkrio je do sada… »

Vesti dana »