Povezane vesti

Dragana Mićalović iskreno o glumačkoj karijeri i očevom protivljenju da krene njegovim stopama

Dragana Mićalović iskreno o glumačkoj karijeri i očevom protivljenju da krene njegovim stopama

Vesti online 16.12.2021
Poznata mlada glumica Dragana Mićalović iskreno i bez zadrške sinoć je u emisiji “Goca šou” na televiziji K1 Goci Tržan i gledaocima otkrila svoje najdublje emocije, strahove i želje. Između ostalog, Dragana je Goci ispričala kako je njen… »
Ispovest dragane Mićalović: Otac joj branio da se bavi glumom: "Samo mama zna koliko sam noći proplakala"

Ispovest dragane Mićalović: Otac joj branio da se bavi glumom: "Samo mama zna koliko sam noći proplakala"

Blic 16.12.2021
Glumica Dragana Mićalović otvorila je dušu i priznala da je noćima plakala zato što su ljudi govorili da je uspela u svetu glume zahvaljujući sestri Slobodi. - Razmišljala sam često kako će se svaki moj neuspeh pripisati njima. Nisam više… »
Dragana Mićalović: Plakala sam noćima, nisam htela da budem u Slobodinoj senci

Dragana Mićalović: Plakala sam noćima, nisam htela da budem u Slobodinoj senci

Nova 16.12.2021
Glumica Dragana Mićalović priznala je da je noćima plakala zato što su ljudi govorili da je uspela u svetu glume zahvaljujući sestri Slobodi. Kako kaže, nikada nije želela da bude u njenoj senci, pa su zato izbegavale zajednička javna… »

Vesti dana »