Povezane vesti

Joksimović: Teme iz Klastera 4 pokazuju međupovezanost Evrope – niko ne može sam

Joksimović: Teme iz Klastera 4 pokazuju međupovezanost Evrope – niko ne može sam

N1 Info 16.12.2021
Ministarka za evrointegracije Srbije Jadranka Joksimović ocenila je u Beogradu da teme iz Klastera četiri pokazuju međupovezanost Evrope, jer niko sa tim pitanjima ne može da se izbori sam. Srbija je raniije ovog meseca otvorila Klaster četiri –… »
Joksimović: Teme iz klastera četiri pokazuju međupovezanost evropskog kontinenta

Joksimović: Teme iz klastera četiri pokazuju međupovezanost evropskog kontinenta

Novi magazin 16.12.2021
Ministarka za evrointegracije Srbije Jadranka Joksimović ocenila je danas u Beogradu da teme iz Klastera četiri pokazuju međupovezanost Evrope jer niko sa tim pitanjima ne može da se izbori sam. Srbija je raniije ovog meseca otvorila Klaster četiri -… »
Joksimović: Teme iz klastera četiri pokazuju medjupovezanost evropskog kontinenta

Joksimović: Teme iz klastera četiri pokazuju medjupovezanost evropskog kontinenta

Beta video 16.12.2021
BEOGRAD - Ministarka za evrointegracije Srbije Jadranka Joksimović ocenila je danas u Beogradu da teme iz Klastera četiri pokazuju medjupovezanost Evrope jer niko sa tim pitanjima ne može da se izbori sam.(ć1)… »
J. Joksimović: Reforme istim tempom i tokom predsedavanja Francuske

J. Joksimović: Reforme istim tempom i tokom predsedavanja Francuske

Dnevnik 16.12.2021
BEOGRAD: Srbija će nastaviti da nesmanjenim tempom sprovodi reforme i tokom francuskog predsedavanja Evropskom unijom, poručila je ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović i istakla da je ova godina bila uspešna za evropske integracije… »
Šta donosi otvaranje Klastera 4?

Šta donosi otvaranje Klastera 4?

Subotica.com 16.12.2021
Otvaranje Klastera 4 predstavlja samo početak mnogo intenzivnijeg razgovora o tome šta Srbija, kao država kandidat, treba da uradi da bi zaštitila svoju životnu sredinu na način na koji to rade zemlje Evropske unije, zaključeno je na današnjoj… »
Šef delegacije EU u Srbiji: Povećan fokus Unije na ekološka pitanja

Šef delegacije EU u Srbiji: Povećan fokus Unije na ekološka pitanja

Slobodna Evropa 16.12.2021
Šef delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Emanuel Žofre (Emanuele Giaufret) izjavio je u četvrtak, 16. decembra da će otvaranje klastera 4 u pregovorima o pristupanju EU, povećati fokus Unije na ekološka pitanja u Srbiji. "Otvaranje (klastera 4)… »
Žiofre: Klaster 4 povećaće fokus Evropske unije na ekološka pitanja u Srbiji

Žiofre: Klaster 4 povećaće fokus Evropske unije na ekološka pitanja u Srbiji

Kurir 16.12.2021
BEOGRAD - Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Emanuele Žiofre izjavio je danas u Beogradu da će otvaranje Klastera četiri u pregovorima o pristupanju EU povećati fokus Unije na ekološka pitanja u Srbiji. Otvoren je ;Klaster ;četiri - Zelena… »
Žiofre: Klaster četiri povećaće fokus Evropske unije na ekološka pitanja u Srbiji

Žiofre: Klaster četiri povećaće fokus Evropske unije na ekološka pitanja u Srbiji

Beta video 16.12.2021
BEOGRAD - Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Emanuele Žiofre izjavio je danas u Beogradu da će otvaranje Klastera četiri u pregovorima o pristupanju EU povećati fokus Unije na ekološka pitanja u Srbiji.(ć1)… »
Žiofre: Klaster četiri povećaće fokus Evropske unije na ekološka pitanja u Srbiji

Žiofre: Klaster četiri povećaće fokus Evropske unije na ekološka pitanja u Srbiji

Radio sto plus 16.12.2021
Otvoren je Klaster četiri – Zelena agenda i održiva povezanost, koji obuhvata četiri poglavlja – 14 Transportna politika, 15 Energetika, 21 Trans-evropske mreže i 27 Životna sredina i klimatske promene. „Otvaranje znači da ćemo sada početi… »

Vesti dana »