Povezane vesti

Nevena Milićević i Redži Buš: Devojka ga je hvatala na bebu! (VIDEO)

Nevena Milićević i Redži Buš: Devojka ga je hvatala na bebu! (VIDEO)

Svet plus 16.12.2021
Devojka ga je hvatala na bebu! Nevena Milićević poznata je po rijaliti učešću u ,,Velikom bratu", a po dolasku u Šimanovce šokirala je sve izjavom da je bivši dečko Kim Kardašijan, Redži Buš i njen bivši dečko. Nevena Milićević je… »
Zadrugarka bila u vezi sa bivšim dečkom Kim Kardašijan! Otkrila sve detalje sukoba - "Blokirala me je, skandal je bio!"

Zadrugarka bila u vezi sa bivšim dečkom Kim Kardašijan! Otkrila sve detalje sukoba - "Blokirala me je, skandal je bio!"

Mondo 16.12.2021
Nevena Milićević podelila detalje veze sa Redžijem Bušom. Nevena Milićević podelila detalje veze sa Redžijem Bušom. Manekenka koja je godinama živela u Americi, a koju pamtimo po tuči sa Ivanom Stamenković Sindi u Velikom Bratu, Nevena… »
Ova zadrugarka je bila sa bivšim dečkom Kim Kardašijan Otkrila detalje sukoba sa starletom: Javila mi se, a onda je nastao…

Ova zadrugarka je bila sa bivšim dečkom Kim Kardašijan Otkrila detalje sukoba sa starletom: Javila mi se, a onda je nastao…

Kurir 16.12.2021
Nevena Miličević otkrila je pred milionima detalje sukoba sa bivšim dečkom Kim Kardašijan. - Da li je istina da je tvoj muž, bivši dečko od Kim Kardašijan? - glasilo je pitanje. - Da. Oboje smo živeli Majamiju, ali mi se niko nikada tako nije… »

Vesti dana »