Povezane vesti

Ubica babe iz koteža je grobar velje nevolje: David koji je baki izvadio srce i oči rekao ocu da je član Belivukovog klana!

Ubica babe iz koteža je grobar velje nevolje: David koji je baki izvadio srce i oči rekao ocu da je član Belivukovog klana!

Kurir 16.12.2021
David je došao kao kabadahija, nije se ni izuo. Bio je drčan prema njoj, tražio joj je novac, pretpostavljam za drogu, jer se David hvalio sa tom pošasti, kaže Đorđe Dudić, otac monstruma. Unuk je babu masakrirao šrafcigerom i nožem jer mu nije… »
Ovo je mladić koji je šrafcigerom ubio svoju babu na njen rođendan u Kotežu

Ovo je mladić koji je šrafcigerom ubio svoju babu na njen rođendan u Kotežu

Nova 16.12.2021
David Dudić uhapšen je juče popodne nakon što je nakon kraće svađe, u beogradskom naselju Kotež, šrafcigerom ubio svoju babu Desanku Dudić (70), dok je svog bolesnog brata koji je bio kod nje u stanu, teško povredio. Dudić je zavisnik od… »
"Dobro je što me je policija uhvatila inače bih uprljao ruke tim: Go*netom" Otac mladića koji je šrafcigerom ubio babu na…

"Dobro je što me je policija uhvatila inače bih uprljao ruke tim: Go*netom" Otac mladića koji je šrafcigerom ubio babu na…

Blic 16.12.2021
"Dobro je što me je policija uhvatila dok sam razvaljivao vrata, inače bih i ja uprljjao ruke sa go*netom i odgovarao kao za čoveka." Đorđe Dudić, sin ubijene Desanke Dudić (70), koju je juče u stanu na Kotežu mučki iskasapio unuk David Dudić… »
Monstrum je morao da ti izvadi srce: Mama, oči su ti iskopane, iskasapljeno ti je telo! Sin se oprostio od brutalno ubijene…

Monstrum je morao da ti izvadi srce: Mama, oči su ti iskopane, iskasapljeno ti je telo! Sin se oprostio od brutalno ubijene…

Kurir 16.12.2021
Dorđe Dudić, sin brutalno ubijene žene Desanke Dudić (70), za čiji zločin je osumnjičen njenog sin David D. (24), inače žrtvin unuk, na društvenoj mreži Fejzbuk oprostio se od nje potresnim rečima. Podsetimo, David D. došao je kod svoje bake… »
Ovo je žena koju je ubio unuk u kotežu zbog 100 evra: Presudio babi na njen rođendan! (foto)

Ovo je žena koju je ubio unuk u kotežu zbog 100 evra: Presudio babi na njen rođendan! (foto)

Kurir 16.12.2021
Ovo je ubijena Desanka Dudić (70) koju je juče u iznajmljenom stanu brutalno ubio unuk David Dudić (24) u beogradskom naselju Kotež. Kako Kurir saznaje nesrećna žena ubijena je na svoj rođendan. - Čuli smo vrisku i jauke nesrećne žene. Unuk joj… »

Vesti dana »