Povezane vesti
Broj sahrana u Nišu povećan za 30 odsto
Danas 16.12.2021
Na Novom groblju u Nišu prethodnih meseci broj sahrana povećan je za 30 odsto, izjavila je danas v.d. direktora JKP „Gorica“ Ivana Stanić. “ Na Novom groblju, najvećem groblju u Nišu, svakoga dana osim nedelje, obavi deset do 12 sahrana.Kraj godine je… »
U Nišu poslednjih meseci broj sahrana povećan za 30 odsto
Nova 16.12.2021
Na niškom Novom groblju poslednjih meseci broj sahrana povećan je za 30 odsto, izjavila je v.d. direktora JKP "Gorica" Ivana Stanić. Ona je kazala da se na Novom groblju svakoga dana osim nedelje, obavi deset do 12 sahrana. „Kraj godine je inače deo… »
Vesti dana »
(Foto) Ovo je KEKIN čovek zbog čijeg nestanka je uhapšeno 8 osoba Aleksandar poslednji put viđen u restoranu na Senjaku, nađeni tragovi krvi! Otišao na sastanak, pa mu se izgubio trag
Blic pre 39 minutajoš 78 povezanih
Milivojević: „Napad ispred Pravnog fakulteta posledica Vučićevog huškanja“
Serbian News Media pre 3 satajoš 76 povezanih
Dukić i Borzaš jasni posle trijumfa u Čairu: Moglo je da bude i ubedljivije
Kurir pre 1 satjoš 40 povezanih
Direktor firme „Frigo Paun“ za Insajder: Hepatitis A potvrđen u miksu voća, inspekcijske kontrole u Srbiji već počele
Insajder pre 6 satijoš 27 povezanih
Ukrajina jača svoj sistem za prikupljanje digitalnih dokaza o ruskim zločinima
N1 Info pre 34 minutajoš 42 povezane


