Povezane vesti

Najvažnije je da gosti budu zadovoljni! Bar menadžer pozvao publiku da bude deo najuzbudljivijeg rijaltija u regionu!

Najvažnije je da gosti budu zadovoljni! Bar menadžer pozvao publiku da bude deo najuzbudljivijeg rijaltija u regionu!

Kurir 16.12.2021
Najuzbudljiviji rijaliti u regionu " Bar" počinje u utorak 21.12. na Kurir televiziji. Na koktelu upriličenom povodom početka rijalitija, okupljenima se obratio bar menadžer, Nenad Mirković i otkrio svoju ulogu u novom formatu: - Ja sam bar menadžer… »
Na svojoj koži sam osetila na šta su ljudi spremni zbog novca i slave! Milena o rijaliti drami pred početak Bara!

Na svojoj koži sam osetila na šta su ljudi spremni zbog novca i slave! Milena o rijaliti drami pred početak Bara!

Mondo 16.12.2021
Pevačica Milena Ćeranić na promociji rijalitija koji startuje 21. decembra na Kurir televiziji. Pevačica Milena Ćeranić na promociji rijalitija koji startuje 21. decembra na Kurir televiziji Najuzbudljiviji rijaliti u regionu "Bar" počinje u utorak… »
Za 5 dana počinje rijaliti kakav Srbija nije videla! I gledaoci učestvuju - "Dobićete svojih 5 minuta slave!"

Za 5 dana počinje rijaliti kakav Srbija nije videla! I gledaoci učestvuju - "Dobićete svojih 5 minuta slave!"

Mondo 16.12.2021
Bar počinje 21. decembra i trajaće 3 meseca. Emitovaće se radnim danima od 20.45 časova, a vikendom od 20 časova na Kurir televiziji. Bar počinje 21. decembra i trajaće 3 meseca. Emitovaće se radnim danima od 20.45 časova, a vikendom od 20… »
Ona je tu da ih podrži i isprati posle izbacivanja: Voditeljka otkriva ko su takmičari novog srpskog rijalitija Bar!

Ona je tu da ih podrži i isprati posle izbacivanja: Voditeljka otkriva ko su takmičari novog srpskog rijalitija Bar!

Mondo 16.12.2021
Voditeljka Jelena Nikolić otkriva svoju ulogu u novom rijalitiju Bar koji počinje 21. decembra na Kurir televiziji. Voditeljka Jelena Nikolić otkriva svoju ulogu u novom rijalitiju Bar koji počinje 21. decembra na Kurir televiziji Najuzbudljiviji… »

Vesti dana »