Povezane vesti
NSPRV: Vest o rekordnom broju dece u vrtićima predizborni marketing gradonačelnika
Moj Novi Sad 17.12.2021
Nezavisni sindikat prosvetnih radnika Vojvodine (NSPRV) smatra da je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević "rešio da zaobiđe pravila, odnosno da omogući upis u grupe koje su već sada na gornjoj granici zakonitog". Komentarišući jučerašnju… »
Sindikat: Novosadski vrtići popunjeni iznad zakonskih granica, rekordan upis samo predizborni potez
Radio 021 17.12.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević omogućio je upis dece u vrtiće u grupe koje su već na gornjoj granici popunjenosti - i zakonitosti i tako došao do rekordnih 17.000 upisanih mališana. Ovo poručuje Nezavisni sindikat prosvetnih radnika… »
Vesti dana »

Završena trosatna blokada Brankovog mosta u znak podrške prosvetnim radnicima
Euronews pre 1 satjoš 53 povezane

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 4 satijoš 34 povezane

Još tri žene žrtve požara u staračkom domu u Beogradu: Broj mrtvih sada 11
BBC News pre 8 satijoš 23 povezane

Vučić o onima koji su se žalili sudu na posledice zvučnog topa: "Ne znam da li su im rekli da je to bio "Vortex", koji mi nikada nismo imali"
Blic pre 1 satjoš 33 povezane

"Stiglo mi je pismo od nepoznate žene, kaže da je Danka tamo viđena..." Otac optuženog za ubistvo šokira
Telegraf pre 1 satjoš 32 povezane