Povezane vesti
Bio Zvezdin tragičar u Ligi šampiona, sad otišao u treću brazilsku ligu
Nova 17.12.2021
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Žander pronašao je novi klub i to u trećoj brazilskoj ligi. U pitanju je klub Uniao Frederikense, koji je jedan od najmlađih klubova u Brazilu, pošto je osnovan pre 11 godina. Uniao se takmiči u regionalnoj ligi, koja se… »
Zvezdin veliki promašaj ima novi klub
Vesti online 17.12.2021
Jedan od najvećih promašaja Crvene zvezde, Brazilac Žander ima novi klub. Brazilski internacionalac će se vratiti u rodnu zemlju i nastupaće za Uniao Frederikense koji se takmiči u regionalnoj Gaučo ligi. Ta liga se sastoji od klubova iz savezne države… »
Tragičar zvezde završio u trećoj ligi: Koštao crveno-bele proleća u Evropi, pa nestao sa radara!
Mondo 17.12.2021
Brazilac se nije proslavio na "Marakani". Brazilac se nije proslavio na "Marakani". Brazilski fudbaler Žander ostao je u Crvenoj zvezdi upamćen po skrivljenom penalu protiv Olimpijakosa koji je crveno-bele koštao proleća u Evropi 2020. godine. U samoj… »
Vesti dana »

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Stevan Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje ekipe na prvenstvu
Dnevnik pre 47 minutajoš 31 povezana

“Bild”: Tramp prvo nasamo sa Zelenskim, a tek onda s liderima EU
Vesti online pre 2 minutajoš 195 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 3 satajoš 45 povezanih