Povezane vesti
“Kina će reagovati”
Vesti online 17.12.2021
Kina je danas saopštila da će preduzeti sve neophodne mere da zaštiti svoje institucije i preduzeća. To se desilo nakon što je američki Senat usvojio novi zakon o zabrani uvoza iz kineskog regiona Sinđang, osim ako preduzeća mogu da dokažu da u njihovom… »
Kina: Reagovat ćemo na ekonomske sankcije SAD-a
Al Jazeera 17.12.2021
Američki Senat usvojio je novi zakon o zabrani uvoza iz kineske regije Xinjiang, zbog zloupotrebe etničkih i vjerskih manjina, a posebno muslimana Ujgura. Kina je danas saopćila da će poduzeti sve neophodne mjere da zaštiti svoje institucije i preduzeća… »
Kina pobesnela: Poručili Amerikancima - Odmah ispravite svoju grešku!
Večernje novosti 17.12.2021
Foto: Depositphotos Portparol kineskog ministarstva spoljnih poslova Vang Venbin je izjavio da mera američkih vlasti usvojena juče "govori da SAD nemaju skrupula u pogledu blaćenja Kine na svaki mogući način", prenosi agencija AP. - Pomenute akcije… »
Kina: Reagovaćemo na ekonomske sankcije SAD
RTV 17.12.2021
PEKING - Kina je danas saopštila da će preduzeti sve neophodne mere da zaštiti svoje institucije i preduzeća, nakon što je američki Senat usvojio novi zakon o zabrani uvoza iz kineskog regiona Sinđang, osim ako preduzeća mogu da dokažu da u njihovom… »
Vesti dana »
Fudbaleri Italije i Danske bez plasmana na SP, BiH i Češka posle penala do Mundijala
Politika pre 4 satijoš 10 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 1. april 2026: Danas oblačno sa kišom, na planinama sneg
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
Oglasilo se VJT o protestima ispred Rektorata: Protiv svih koji su napali policiju biće preduzete mere
Nova pre 4 satijoš 1 povezana
Tramp: Kraj napada na Iran za dve-tri nedelje, a obezbeđivanje Ormuskog moreuza nije posao SAD
Beta pre 4 satijoš 2 povezane
U Iraku oteta novinarka Amerikanka, saradnica medija na Bliskom istoku
Novi magazin pre 4 satijoš 2 povezane




