Povezane vesti

Prijatelj o biznismenu nastradalom u Americi: Čuo sam se juče s Pavlovićem, imao je i poslednju želju (foto)

Prijatelj o biznismenu nastradalom u Americi: Čuo sam se juče s Pavlovićem, imao je i poslednju želju (foto)

Kurir 17.12.2021
Bojan Dragićević, TV producent iz Beograda, rekao je za Kurir da je veoma šokiran i tužan nakon informacije da je Slobodan Pavlović nastradao u saobraćajnoj nesreći u Americi. - Radio sam film o Slobodanu i Miri Pavlović. Film je rađen na… »
Poginuo Slobodan Pavlović, nekadašnji potencijalni kupac “Porečja”

Poginuo Slobodan Pavlović, nekadašnji potencijalni kupac “Porečja”

Jugmedia 17.12.2021
U Americi je poginuo Slobodan Pavlović, vlasnik „Pavlović banke“, koji je tokom 2014.godine bio rado viđen gost u Leskovcu jer je nameravao da kupi poljprivredni kombinat “Vučje” u stečaju. „Kako sam saznao, Pavlović je svojim vozilom… »
Juče sam se čuo s njim, šokiran sam: Saradnik poginulog biznismena za Nova.rs

Juče sam se čuo s njim, šokiran sam: Saradnik poginulog biznismena za Nova.rs

Nova 17.12.2021
Privrednik iz Bijeljine Slobodan Pavlović poginuo je sinoć u saobraćajnoj nesreći u SAD-u. Iako je u Ameriku otišao tokom 1960-tih godina, nikada nije zaboravio kraj iz kog potiče, svoje selo Popove kod Bijeljine. U SAD je stekao veliko bogatstvo, a… »
Poginuo biznismen Slobodan Pavlović

Poginuo biznismen Slobodan Pavlović

RTS 17.12.2021
Slobodan Pavlović biznismen iz Bijeljine koji je inicirao izgradnju Pavlovića mosta poginuo je u SAD u saobraćajnoj nesreći, saznaje RTRS. Slobodan Pavlović rođen je u Popovima kod Bijeljine 9. avgusta 1938. godine, a u SAD je otišao 1965… »
2 Puta bankrotirao, osnovao banku, univerzitet, akva-park... Producent Bojan Dragićević za mondo o poginulom biznismenu

2 Puta bankrotirao, osnovao banku, univerzitet, akva-park... Producent Bojan Dragićević za mondo o poginulom biznismenu

Mondo 17.12.2021
Informaciju o njegovoj pogibiji je potvrdio i advokat Duško Tomić, a rodbina u njegovom rodnom selu rano jutros je obaveštena o ovoj tragediji. Informaciju o njegovoj pogibiji je potvrdio i advokat Duško Tomić, a rodbina u njegovom rodnom selu rano… »
U Americi poginuo Slobodan Pavlović, vlasnik „Pavlović banke“

U Americi poginuo Slobodan Pavlović, vlasnik „Pavlović banke“

Danas 17.12.2021
Slobodan Pavlović, vlasnik „Pavlović banke“, poginuo je sinoć u saobraćajnoj nesreći u Americi, potvrđeno je za N1. „Kako sam saznao, Pavlović je svojim vozilom podleteo pod kamion koji je ispred njega naglo zakočio“, rekao je za N1… »

Vesti dana »