Povezane vesti

Partizan ima najbolji napad i odbranu, za Evropu treba više od toga

Partizan ima najbolji napad i odbranu, za Evropu treba više od toga

Nova 17.12.2021
Partizanova jesen dobiće završni čin posle meča sa Kolubarom, ali je već sada jasno da u Humskoj mogu da slave i dočekaju praznike i pauzu sa osmehom na licu. Partizan je pobedom protiv Metalca overio titulu jesenjeg prvaka, a ostalo je da na svom… »
Stanojević: Kažu mi da ćemo teško uzeti titulu, ali ja verujem

Stanojević: Kažu mi da ćemo teško uzeti titulu, ali ja verujem

N1 Info 17.12.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević čvrsto veruje da njegov tim može da osvoji titulu prvaka Srbije, uprkos tome što u javnosti vlada pesimizam da će crno-beli u tome uspeti. Klub iz Humske je jesenji šampion, a trijumfom protiv Kolubare kod… »
Sjajne vesti za Partizan: Golgeter se vratio treninzima

Sjajne vesti za Partizan: Golgeter se vratio treninzima

Večernje novosti 17.12.2021
FOTO: FK Partizan Trener crno-belih Aleksandar Stanojević otkrio je tada da se efikasni centarfor srušio i da je situacija bila jako loša. Srećom, visoki napadač nije imao ozbiljnije posledice, pa se osam dana kasnije priključio saigračima… »
"Govorili su da nemamo: Šanse!" Aleksandar Stanojević imao šta da kaže pred zatvaranje jesenjeg dela sezone: Nije alibi…

"Govorili su da nemamo: Šanse!" Aleksandar Stanojević imao šta da kaže pred zatvaranje jesenjeg dela sezone: Nije alibi…

Sportal blic 17.12.2021
Trener , , održao je konferenciju za medije pred predstojeći duel sa . Fudbaleri Partizana će u subotu sa početkom od 12.55 časova na svom stadionu dočekati ekipu lazarevačke Kolubare, sa ciljem da se na kraju prvog dela sezone dostigne plus od pet… »
Stanojević srećan zbog jesenjih lovorika: Kažu da ćemo teško da osvojimo titulu...

Stanojević srećan zbog jesenjih lovorika: Kažu da ćemo teško da osvojimo titulu...

Sportski žurnal 17.12.2021
„Vlada pesimizam, mnogo mi je važno i srećan sam što smo na pola puta prvi. Znači mi mnogo zbog budućnosti. Želim da promenim situaciju, da prvo mi verujemo, da veruju ljudi oko nas. I dalje se priča da nema šanse, da je teško. Ja i dalje… »
Svi su mi govorili da Partizan nema šanse! Stanoje ima samo jednu želju - prvi smo sve vreme, a vlada pesimizam!

Svi su mi govorili da Partizan nema šanse! Stanoje ima samo jednu želju - prvi smo sve vreme, a vlada pesimizam!

Mondo 17.12.2021
Trener Partizana je oprezan pred poslednji meč u 2021. godini i ističe šta želi da vidi od svog tima i u nastavku sezone. Trener Partizana je oprezan pred poslednji meč u 2021. godini i ističe šta želi da vidi od svog tima i u nastavku sezone… »
Partizanovih 13 pred istekom ugovora - sada ne sme da se greši: Cela odbrana čeka, a šta sa Nathom, Markecom i "Zekom"?

Partizanovih 13 pred istekom ugovora - sada ne sme da se greši: Cela odbrana čeka, a šta sa Nathom, Markecom i "Zekom"?

Mondo 17.12.2021
Partizan iza sebe ima izvanrednu jesen, a pred poslednji meč u 2021. godini, jasno je da će crno-beli imati i mnogo posla u dvomesečnoj pauzi. Veliki je broj igrača koji uskoro ulaze u poslednjih šest meseci ugovora i zato će u Humskoj morati da… »

Vesti dana »