Povezane vesti
Malverzacija oštetili budžet preduzeća za skoro 600 miliona dinara
Nova 18.12.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odelјenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Ministarstvom finansija, Sektorom poreske policije, po nalogu tužioca Posebnog odelјenja za suzbijanje korupcije, Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu… »
Oštetili preduzeće za pet miliona evra! Policija uhapsila šest osoba u Kikindi i Beogradu zbog malverzacija na poslu
Blic 18.12.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Ministarstvom finansija, Sektorom poreske policije, po nalogu tužioca Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije, Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu… »
MUP: Šestoro uhapšeno jer su oštetili preduzeće za skoro 600 miliona dinara
Danas 18.12.2021
Policija je uhapsila šest osoba i protiv još dve će podneti krivične prijave jer su malverzacijama oštetile preduzeće „Toza Marković“ za više od 597 miliona dinara, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP). Uhapšeni su V. I. (62), N. I… »
Vesti dana »
"Očekujem žrtve" Šokantna izjava Trampa nakon stravičnih napada: "Sada sledi nešto dobro"
Blic pre 6 satijoš 4 povezane
Ujutro i pre podne prolazno umereno naoblačenje, najviša temperatura od 14 do 19 stepeni
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
Venecuela: Liderka opozicije Marija Korina Mačado najavila povratak u zemlju
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Klinički centar: Dačićevo stanje ozbiljno, ali ima razloga za optimizam
Danas pre 6 satijoš 1 povezana




