Povezane vesti

Ronaldo na ivici suza o potezu Fergusona: Tata je bio u bolnici, a ja slomljen

Ronaldo na ivici suza o potezu Fergusona: Tata je bio u bolnici, a ja slomljen

Nova 18.12.2021
Kristijano Ronaldo je u emisiji za klupsku televiziju Mančestera pričao o svom prvom boravku u Junajtedu i posebnoj vezi sa legendarnim Aleksom Fergusonom. Iako formalno nije u klubu, Ser Aleks i dalje ima veliki uticaj, a veruje da je upravo on bio… »
Potresna priča kristijana ronalda: "Otac mi je umirao u bolnici, a onda je Ferguson uradio ovo!" Portugalac otkrio do sad…

Potresna priča kristijana ronalda: "Otac mi je umirao u bolnici, a onda je Ferguson uradio ovo!" Portugalac otkrio do sad…

Sportal blic 18.12.2021
Još jedna potresna priča. Svi znaju da je jedan od najboljih fudbalera ikada jedan od najvećih "projekata" jednog čoveka. On ga je napravio na najboljeg, on je omogućio svu slobodu sveta, voleo ga je, i voli ga i dalje. Naravno, reč je o … »
Kristijanu je umirao otac, a ferguson napravio strašan gest: Ronaldo taj potez nikada neće zaboraviti!

Kristijanu je umirao otac, a ferguson napravio strašan gest: Ronaldo taj potez nikada neće zaboraviti!

Mondo 18.12.2021
Sjajna priča o tome koliko je legendarni menadžer vodio računa o svojim igračima i svemu u klubu. Sjajna priča o tome koliko je legendarni menadžer vodio računa o svojim igračima i svemu u klubu. Kristijano ronaldo bio je jedno od omiljenih… »
Kristijano mu ovo neće zaboraviti: Ronaldu je umirao otac, a gest Fergusona pamtiće ceo život

Kristijano mu ovo neće zaboraviti: Ronaldu je umirao otac, a gest Fergusona pamtiće ceo život

Večernje novosti 18.12.2021
FOTO: EPA Nije nikakva tajna da je Ferguson obožavao Kristijana Ronalda, a karijera koju je imao pokazatelj je da je bio u pravu kada ga je iz Sportinga doveo kao golobradog mladića. Zanimljiva priča dolazi iz vremena prvog mandata Ronalda u… »

Vesti dana »