Povezane vesti

Potresna ispovest oca monstruma koji je ubio babu u kotežu: Ubio ju je bez razloga jer je čisto zlo!

Potresna ispovest oca monstruma koji je ubio babu u kotežu: Ubio ju je bez razloga jer je čisto zlo!

Kurir 19.12.2021
Nesrećni Đorđe Dudić opisao je sve detalje teškog dana koje mu je ispričao sestrić Stefan, pred čijim očima se odigrao čitav masakr koji je počinio njegov sin. Očajni otac monstruma koji je u sredu po podne zaklao baku Desanku Dudić (70) u… »
Jezivi detalji ubistva u Kotežu: David izmasakrirao svoju baku, pa policiji rekao - "pazite, napravio sam nered"

Jezivi detalji ubistva u Kotežu: David izmasakrirao svoju baku, pa policiji rekao - "pazite, napravio sam nered"

Mondo 19.12.2021
David D. (24), osumnjičen je za ubistvo Desanke D, a sada su otkriveni detalji ovog monstruoznog zločina u Kotežu. David D. (24), osumnjičen je za ubistvo Desanke D, a sada su otkriveni detalji ovog monstruoznog zločina u Kotežu. Đorđe, otac… »
Otac momka koji je izbo babu: Mučio je i ubio, pa rekao „Uđite, malo je nered“

Otac momka koji je izbo babu: Mučio je i ubio, pa rekao „Uđite, malo je nered“

Nova 19.12.2021
"Kad je otvorio rekao je: "Uđite, ali malo vam je nered ovde i ja sam se zgranuo"", ovo su bile prve reči koje je David Dudić (24), mladić osumnjičen za svirepo ubistvo svoje bake Desanke Dudić (70), izgovorio kada se predavao policiji, tvrdi njegov… »
Uđite, ali malo vam je nered ovde: Reči su kojima je unuk David zgranuo policiju posle stravičnog ubistva bake Desanke u…

Uđite, ali malo vam je nered ovde: Reči su kojima je unuk David zgranuo policiju posle stravičnog ubistva bake Desanke u…

Kurir 19.12.2021
Tukao je oko sat vremena a onda se nasmejao: Rekao je ha-ha, ispao sam iz kondicije, malo sam se zamorio, priča očajni otac osumnjičenog i sin ubijene Desanke. BEOGRAD - "Uđite, ali malo vam je nered ovde i ja sam se zgranuo". Ovim rečima je David D… »

Vesti dana »