Povezane vesti
Sijarto ponovio u Skoplju: Mađarska će staviti veto na EU sankcije Dodiku
Slobodna Evropa 20.12.2021
Mađarski ministar vanjskih poslova Peter Sijarto ponovio je u ponedjeljak tokom posjete Skoplju da će Budimpešta iskoristiti veto ako Europska unija (EU) predloži sankcije protiv člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorada Dodika. Sijarto je… »
Mađarska najavila veto na sankcije evropske unije: Zabrinuti smo zbog ovakvih izjava, jer je BiH tu u našoj blizini
Blic 19.12.2021
Mađarska će uložiti veto na eventualni predlog uvođenja sankcija Miloradu Dodiku, naveo je ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto. Sijarto je naveo da EU samo jednoglasnom odlukom država članica može da uvede sankcije protiv bilo koga, ali da… »
Mađarska će staviti veto na eventualni predlog uvođenja sankcija Dodiku
Danas 19.12.2021
Mađarska će staviti veto na eventualni predlog uvođenja sankcija srpskom članu Predsedništva Bosne i Hercegovine Miloradu Dodiku, poručio je danas mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto. Sijarto je na Fejsbuku naveo da je nova ministarska… »
Vesti dana »
Četiri gola, dva crvena kartona i prva superligaška pobeda Partizana u Šapcu
RTS pre 4 satijoš 71 povezana
Štrajk grčkih carinika na prelazima sa Severnom Makedonijom najavljen za sutra
Nedeljnik pre 7 satijoš 27 povezanih
Ovo je bračni par Okanović koji je nestao na Elbrusu: Upoznali su se na planini
Telegraf pre 1 danjoš 47 povezanih





