Povezane vesti

Nametnuto mi je da budem lepa i da ćutim: Sara Jo o sramnim uvredama na mrežama

Nametnuto mi je da budem lepa i da ćutim: Sara Jo o sramnim uvredama na mrežama

Nova 20.12.2021
Pevačica Sara Jo oglasila se putem Tviter i odgovorila na krajnje besramne uvrede koje dobija na društvenim mrežama nakon što je snimila video u kom karikira pevanje Maje Nikolić. Naime, Sara Jo se nedavno prijavila na izbor za srpskog predstavnika… »
Sara Jo karikirala Maju Nikolić, a onda su krenuli da je sramno vređaju i psuju

Sara Jo karikirala Maju Nikolić, a onda su krenuli da je sramno vređaju i psuju

Nova 20.12.2021
Pevačica Sara Jo prijavila se na izbor za srpskog predstavnika na Evroviziji, zbog čega se našla u centru skandala nakon što je pevačica Maja Nikolić izjavila da joj je pobeda unapred nameštena. Sara je kao reakciju na izjavu Maje Nikolić snimila… »
"Tukla bih je, kobiletina": Saru Jo žestoko izvređali zbog pevačice Maje Nikolić! Napisala saopštenje i sve objasnila

"Tukla bih je, kobiletina": Saru Jo žestoko izvređali zbog pevačice Maje Nikolić! Napisala saopštenje i sve objasnila

Mondo 20.12.2021
Pevačica je izdala saopštenje u kom je objasnila sve kroz šta je prošla poslednjih 10 godina. Pevačica je izdala saopštenje u kom je objasnila sve kroz šta je prošla poslednjih 10 godina Pevačica Sara Jo nedavno se prijavila na izbor za srpskog… »
"Ovu kobilu treba tući": Saru Jo monstruozno napali zbog ismevanja koleginice, pa se obratila javnosti: "Ovo me poražava kao…

"Ovu kobilu treba tući": Saru Jo monstruozno napali zbog ismevanja koleginice, pa se obratila javnosti: "Ovo me poražava kao…

Blic 19.12.2021
Pevačica Sara Jovanović (28), koja se nedavno prijavila na izbor za srpskog predstavnika na narednoj "Evroviziji", našla se u centru skandala kad je njena koleginica Maja Nikolić (46) izjavila da joj je "unapred nameštena pobeda". Sara je potom… »

Vesti dana »