Povezane vesti

Lider SPS-a: Za napad na ustavni poredak BiH osumnjičen vrh RS i drugi političari

Lider SPS-a: Za napad na ustavni poredak BiH osumnjičen vrh RS i drugi političari

Slobodna Evropa 20.12.2021
Predsjednica i premijer Republike Srpske (RS), kao i drugi političari tog entiteta osumnjičeni su za napad na ustavni poredak Bosne i Hercegovine (BiH), izjavio je nakon saslušanja u Tužilaštvu BiH lider Socijalističke partije Srpske (SPS) Goran… »
U Tužilaštvu BiH počela saslušanja u vezi sa napadom na ustavni poredak BiH

U Tužilaštvu BiH počela saslušanja u vezi sa napadom na ustavni poredak BiH

Novi magazin 20.12.2021
U okviru istrage zbog napada na ustavni poredak Bosne i Hercegovine u Tužilaštvu BiH danas je u svojstvu svedoka saslušan predsednik Socijalističke partije Srpske (SPS) Goran Selak. "Rekao sam da moja stranka nije učestvovala u glasanju o vraćanju… »
Počela saslušanja u okviru istrage o napadu na ustavni poredak BiH

Počela saslušanja u okviru istrage o napadu na ustavni poredak BiH

Al Jazeera 20.12.2021
U Tužilaštvu Bosne i Hercegovine započela su saslušanja u okviru istrage o napadu na ustavni poredak protiv zvaničnika iz entiteta Republika Srpska. Jutros je saslušan Goran Selak, predsjednik opozicionog SPS-a u entitetskom parlamentu i to u… »
U Tužilaštvu BiH počela saslušanja u vezi sa napadom na ustavni poredak BiH

U Tužilaštvu BiH počela saslušanja u vezi sa napadom na ustavni poredak BiH

Danas 20.12.2021
U okviru istrage zbog napada na ustavni poredak Bosne i Hercegovine u Tužilaštvu BiH danas je u svojstvu svedoka saslušan predsednik Socijalističke partije Srpske (SPS) Goran Selak. „Rekao sam da moja stranka nije učestvovala u glasanju o vraćanju… »
Selak na saslušanju: Glasanje o prenosu nadležnosti na Republiku Srpsku nije napad na ustavni poredak BiH

Selak na saslušanju: Glasanje o prenosu nadležnosti na Republiku Srpsku nije napad na ustavni poredak BiH

RTV 20.12.2021
SARAJEVO - Predsednik Socijalističke partije Srpske (SPS)u Republici Srpskoj Goran Selak izjavio je nakon današnjeg saslušanja u Tužilaštvu BiH u svojstvu svedoka, a u slučaju napada na ustavni poredak BiH, da njegova stranka nije učestvovala u… »
Ko je sve na spisku osumnjičenih: Selak: Ne vidim svrhu pozivanja u Tužilaštvo kada su poznati stavovi svih partija

Ko je sve na spisku osumnjičenih: Selak: Ne vidim svrhu pozivanja u Tužilaštvo kada su poznati stavovi svih partija

Blic 20.12.2021
Tužilaštvo BiH pokrenulo je istragu protiv najviših funkcionera Republike Srpske zbog napada na ustavni poredak Bosne i Hercegovine. Potvrdio je ovo za Srpskainfo lider SPS, Goran Selak koji je danas saslušan u Tužilaštvu BiH u svojstvu svedoka u… »
Prvi saslušani u Tužilaštvu BiH u slučaju „napad na ustavni poredak“: Osumnjičeni – lideri Srpske

Prvi saslušani u Tužilaštvu BiH u slučaju „napad na ustavni poredak“: Osumnjičeni – lideri Srpske

Sputnik 20.12.2021
Predsednik opozicione Socijalističke partije Srpske Goran Selak je, u svojstvu svedoka, saslušan u Tužilaštvu BiH koje je pokrenulo istragu protiv zvaničnika iz Republike Srpske zbog navodnog napada na ustavno-pravni poredak. Prema toku saslušanja… »

Vesti dana »