Povezane vesti

Hitno se oglasio Nadal - dobio koronu pred australijan open: Zarazio se i pored toga što je vakcinisan!

Hitno se oglasio Nadal - dobio koronu pred australijan open: Zarazio se i pored toga što je vakcinisan!

Mondo 20.12.2021
Rafael Nadal je obavestio javnost da je pozitivan na korona virus. Rafael Nadal je obavestio javnost da je pozitivan na korona virus. Španski teniser Rafael Nadal oglasio se danas na društvenim mrežama i potvrdio da je zaražen korona virusom, što bi… »
Rafael Nadal pozitivan na korona virus

Rafael Nadal pozitivan na korona virus

Sportski žurnal 20.12.2021
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je da je pozitivan na korona virus. Nadal je testiran po povratku u Španiju iz Abu Dabija, gde je igrao prvi meč posle više od četiri meseca. "Bio sam pozitivan na PCR testu koji je urađen po dolasku u… »
Teniski šok: Rafael Nadal ima koronu, Španac ne može da veruje šta ga je snašlo

Teniski šok: Rafael Nadal ima koronu, Španac ne može da veruje šta ga je snašlo

Večernje novosti 20.12.2021
FOTO: AP/Tanjug Samo što se vratio tenisu posle višemesečne pauze, španski as je po povratku iz Abu Dabija, gde je igrao na revijalnom "Mubadala svetskom teniskom šampionatu", objavio ovog ponedeljka da je bio pozitivan na PCR testu koji je obavio po… »
Rafael Nadal pozitivan na korona virus, neizvesno učešće na Australijan openu

Rafael Nadal pozitivan na korona virus, neizvesno učešće na Australijan openu

Radio 021 20.12.2021
Španski teniser Rafael Nadal objavio je da je pozitivan na korona virus. Nadal je prethodnih dana učestvovao na egzibicionom turniru "Mubadala" u Abu Dabiju, a nakon povratka u Španiju testirao se, a test je bio pozitivan. "Obavio sam testiranje po… »
Nadal pozitivan na korona virus

Nadal pozitivan na korona virus

IndeksOnline 20.12.2021
MADRID – Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da je pozitivan na korona virus. Nadal je testiran po povratku u Španiju iz Abu Dabija, gde je igrao prvi meč posle više od četiri meseca. “Bio sam pozitivan na PCR testu koji je uradjen po… »
Španac upitan za Australijan open: Nadal pozitivan na koronavirus!

Španac upitan za Australijan open: Nadal pozitivan na koronavirus!

Hot sport 20.12.2021
Španski teniser Rafael Nadal pozitivno je testiran na koronavirus. – Imam manje probleme zbog koronavirusa, ali se nadam da će se moje stanje popravljati polako. Kod kuće i obavestio sam sve one koji su bili u kontaktu sa mnom, napisao je Nadal. Pred… »
Nadal ima koronu pred Australijan open

Nadal ima koronu pred Australijan open

Nova 20.12.2021
Rafael Nadal dobio je pozitivan test na koronavirus po dolasku u Španiju iz Abu Dabija. „Zdravo svima. Želeo sam da objavim da sam po povratku kući nakon igranja turnira u Abu Dabiju bio pozitivan na kovid u PCR testu koji mi je urađen kada sam… »
Nadal: Pozitivan sam na koronavirus

Nadal: Pozitivan sam na koronavirus

N1 Info 20.12.2021
Španski teniser Rafael Nadal napisao je na društvenim mrežama da je pozitivan na koronavirus. Posle okončanog egzibicionog turnira u Abu Dabiju, Nadal se vraćao u Španiju kako bi nastavio sa pripremama za novu sezonu i pri ulasku u domovinu testiran… »

Vesti dana »