Povezane vesti

Stanojević o nastavku sezone, ljajiću, kanteu... Zanimljiv osvrt na polusezonu trenera Partizana : "Hvala i vidimo se u 2022…

Stanojević o nastavku sezone, ljajiću, kanteu... Zanimljiv osvrt na polusezonu trenera Partizana : "Hvala i vidimo se u 2022…

Večernje novosti 20.12.2021
FK Partizan - Uvek možete da dovedete dobre igrače, gledamo ih iz našeg prvenstva i iz inostranstva. Ne volim da gomilam strance ako ne mogu da nam donesu razliku. Da se Marko Milovanović nije pokazao kako jeste tokom letnjih priprema i na utakmicama… »
Stanojević otkrio kako je kleo otišao iz Partizana: Evo šta mu je rekao po završetku Lige šampiona!

Stanojević otkrio kako je kleo otišao iz Partizana: Evo šta mu je rekao po završetku Lige šampiona!

Hot sport 20.12.2021
Za sada je zadovoljan. Fudbaleri Partizana prvi deo u Superligi Srbije završili su na čelu tabele sa 5 bodova više od Crvene zvezde. Što se tiče Lige konferencija, crno-beli su se plasirali u 1/16 finala gde će odmeriti snage sa Spartom iz Praga… »
Stanojević najavio dovođenje zadnjeg veznog igrača

Stanojević najavio dovođenje zadnjeg veznog igrača

Sportski žurnal 20.12.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je zadovoljan rezultatima i timskom igrom ekipe u polusezoni i najavio dovođenje zadnjeg veznog igrača u zimskom prelaznom roku. – Zadovoljan sam, rezultat vam kreira mišljenje u ovom poslu. Jedna… »
"Svi smo bili kao: Jedan!" Stanojević o jesenjoj tituli, mogućim pojačanjima i - Ademu Ljajiću! "Potreban nam je igrač na…

"Svi smo bili kao: Jedan!" Stanojević o jesenjoj tituli, mogućim pojačanjima i - Ademu Ljajiću! "Potreban nam je igrač na…

Sportal blic 20.12.2021
Trener , , osvrnuo se na konferenciji za medije učinjenim u jesenjoj polusezoni. Crno-beli su do polovine šampionske trke stekli pet bodova prednosti u odnosu na „večitog rivala“, , dok su u Ligi konferencija osigurali plasmana u nokaut fazu gde ih… »
Stanojević o Kanteu i Ljajiću, šta će Partizan kupovati u januaru?

Stanojević o Kanteu i Ljajiću, šta će Partizan kupovati u januaru?

Sportske.net 20.12.2021
Govoreći o potencijalnim pojačanjima, nije krio da su "crno-beli" u potrazi za zadnjim veznim. "Potreban nam je defanzivni zadnji vezni. Gledali smo četvoricu, petoricu, pratili i pregovarali. Sad ja vas pitam: šta je Partizanu potrebno, da mi… »
Aleksandar Stanojević: ‘Ne više od 10 klubova u Superligi! Imamo Jojića i Pantića, da li možemo naći boljeg? Možda…

Aleksandar Stanojević: ‘Ne više od 10 klubova u Superligi! Imamo Jojića i Pantića, da li možemo naći boljeg? Možda…

Hot sport 20.12.2021
Trener Partizana dotakao se i teme o potencijalnom povratku Adema Ljajića. Za kraj prvog dela sezone, šef stručnog štaba Partizana, Aleksandar Stanojević, odgovarao je na sva novinarska pitanja, uz osvrt na prvenstvo i lidersku poziciju. Trener… »
Saša Zdjelar: ‘Dali smo sve od sebe! Očekuju nas veliki izazovi u nastavku sezone’

Saša Zdjelar: ‘Dali smo sve od sebe! Očekuju nas veliki izazovi u nastavku sezone’

Hot sport 20.12.2021
Defanzivac je zadovoljan prikazanim u dosadašnjem delu takmičenja. Fudbaleri Partizana završli su prvi deo sezone kao prvoplasirani tim na tabeli Superlige Srbije. Crno-beli su pre odlaska na zimsku pauzu stekli pet bodova prednosti u odnosu na… »
Stanojević o Ljajiću: On nam treba, ali ljudi iz kluba mi nisu dali tu opciju

Stanojević o Ljajiću: On nam treba, ali ljudi iz kluba mi nisu dali tu opciju

Nova 20.12.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević održao je završnu konferenciju za medije nakon jesenje polusezone na kojoj je pričao o brojnim temama. Iako je tek stavljena tačka na prvi deo prvenstva, neminovna je bila priča o prelaznom roku koji sledi i o… »
Zašto da dovedem stranca, kada već njih imam? Stanojević otvoreno o pojačanjima, dotakao se i Adema Ljajića!

Zašto da dovedem stranca, kada već njih imam? Stanojević otvoreno o pojačanjima, dotakao se i Adema Ljajića!

Mondo 20.12.2021
Trener crno-belih Aleksandar Stanojević priča je o predstojećem prelaznom roku. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević priča je o predstojećem prelaznom roku. Partizan je imao izuzetno uspešnu jesen, zapravo rekordnu, pošto je prvi deo sezone… »
Polusezona crno-belih za istoriju

Polusezona crno-belih za istoriju

Danas 19.12.2021
Fudbaleri Partizana završili su prvi deo sezone pobedom na svom stadionu u duelu sa Kolubarom 1:0 (0:0). Gol kojim je u 65. minutu Kvinsi Menig svom timu doneo trijumf i pet bodova prednosti na tabeli u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu dočekan je… »

Vesti dana »