Povezane vesti
COVID-19: Slovenija razmatra mjere ograničenja, u Hrvatskoj 62 preminulih
Al Jazeera 20.12.2021
Sljedeći dani i sedmice u svjetlu širenja omikrona sigurno ne donose oslobađanje, kaže ministar zdravstva Slovenije Janez Poklukar. Ministar zdravlja Slovenije Janez Poklukar najavio je da će se ekspertska grupa sastati i sa predstavnicima resornih… »
Slovenija zbog omikrona neće ublažavati mere za praznike
Slobodna Evropa 20.12.2021
U Sloveniji se nastavlja blagi pad broja novozaraženih, a pada i broj hospitalizovanih ali vlada ne najavljuje popuštanje mera za božićno-novogodišnje praznike zbog zaraznijeg omikron soja korona virusa. Naredni dani i nedelje sigurno neće doneti… »
Slovenija zbog omikrona ne planira popuštanje mera tokom predstojećih praznika
Politika 20.12.2021
LjUBLjANA – U Sloveniji se nastavlja blagi pad broja novozaraženih, a pada i broj hospitalizovanih, ali vlada ne najavljuje popuštanje mera za božićno-novogodišnje praznike zbog zaraznijeg omikron soja korona virusa. Naredni dani i nedelje sigurno neće… »
Vesti dana »
Ministar zadovoljan konstruktivnim dijalogom, poljoprivrednici nezadovoljni jer nema rešenja
Beta pre 37 minutajoš 30 povezanih
UN potvrdile da je 100.000 ljudi pobeglo iz Teherana u prva dva dana rata
Telegraf pre 52 minutajoš 37 povezanih
"Oremo njive, čekamo da dođeš": Deca Zlatka Kokanovića sa protesta poručuju - "pustite našeg tatu"
N1 Info pre 1 satjoš 6 povezanih
Kancelarija Tomanović: Inspektor Milenković ponovo otkrio, savladao i legitimisao tajnu pratnju
N1 Info pre 7 satijoš 6 povezanih




