Povezane vesti

Partizan ima težak ispit u sredu: Avramović svestan da taj meč određuje put – čuvaće jednog od najboljih igrača…

Partizan ima težak ispit u sredu: Avramović svestan da taj meč određuje put – čuvaće jednog od najboljih igrača…

Hot sport 20.12.2021
Biće to derbi kola. Košarkaši Partizana narednu utakmicu u Evrokupu igraju u sredu, kada će gostovati Lokomotivi, u derbiju 8. kola. Crno-beli su pred put dobili bitno pojačanje na centarskoj liniji u vidu Matijasa Lesora, ali pošto francuski centar… »
Zna se kada se Lesor priključuje prvom timu Partizana, Zoran Savić otkrio sve detalje

Zna se kada se Lesor priključuje prvom timu Partizana, Zoran Savić otkrio sve detalje

Vesti online 20.12.2021
Nekadašnji igrač Zvezde, Makabija i Monaka potpisao je ugovor sa Partizanom, kojem će se brzo priključiti i ući u trenažni i takmičarski ritam. Trener Željko Obradović rekao je da se za sva pitanja zainteresovani obrate sportskom direktoru Zoranu… »
Evo kada Lesor stiže u Partizan: Zoran Savić otkrio sve detalje, od jedne stvari zavisi njegov status!

Evo kada Lesor stiže u Partizan: Zoran Savić otkrio sve detalje, od jedne stvari zavisi njegov status!

Hot sport 20.12.2021
Reč je o sjajnom pojačanju. Košarkaši Partizana u sredu nastavljaju takmičenje u Evrokupu, a rival će im ovog puta biti Lokomotiva, dok se duel igra u sredu u Rusiji. Pred sam put, jutros je eksplodirala prava bomba, kada je objavljeno da je… »
Savić otkrio detalje oko lesora! Poznato je sve - evo kada Francuz stiže u Beograd i kakav je plan sa centrom!

Savić otkrio detalje oko lesora! Poznato je sve - evo kada Francuz stiže u Beograd i kakav je plan sa centrom!

Mondo 20.12.2021
Sportski direktor Partizana Zoran Savić pričao o Matijasu Lesoru, novom pojačanju Partizana. Sportski direktor Partizana Zoran Savić pričao o Matijasu Lesoru, novom pojačanju Partizana. Partizan je doveo novog centra. Nekadašnji košarkaš Crvene… »
Avramović pred Lokomotivu: “Pobeda nam otvara vrata ka prvom mestu”

Avramović pred Lokomotivu: “Pobeda nam otvara vrata ka prvom mestu”

Vesti online 20.12.2021
Košarkaši Partizana u sredu od 17.30 časova u Krasnodaru igraju meč 8. kola grupne faze Evrokupa protiv Lokomotive, koja je jedan od glavnih kandidata za plasman u finale i eventualnu titulu u ovom takmičenju. Svoje mišljenje o narednom protivniku… »
Željko je rekao: "Pitajte Savića" i evo šta je Savić odgovorio o dolasku matijasa lesora u Partizan

Željko je rekao: "Pitajte Savića" i evo šta je Savić odgovorio o dolasku matijasa lesora u Partizan

Sportal blic 20.12.2021
, trener , istakao je na otvorenom treningu da treba pitati za sve oko i njegovog transfera među crno-bele. I Zoran Savić se oglasio: - Trebalo bi da stigne u sredu u Beograd. Trenutno smo u fazi planiranja puta i rezervacije karata. Videćemo u kakvom… »
Obradović kratko o Lesoru: “To morate da pitate gospodina Zorana Savića”

Obradović kratko o Lesoru: “To morate da pitate gospodina Zorana Savića”

Vesti online 20.12.2021
Košarkaši Partizana se u osmom kolu Evrokupa sastaju protiv verovatno najozbiljnije ekipe u svojoj grupi. Put u Rusiju na noge Lokomotivi stiže u jeku velike novosti i angažovanja Matijasa Lesora, nekadašnjeg igrača Zvezde, Makabija i Monaka. Trener… »
Željko Obradović o dolasku Lesora: ‘Ja sam skoncentrisan na ove momke!’

Željko Obradović o dolasku Lesora: ‘Ja sam skoncentrisan na ove momke!’

Hot sport 20.12.2021
Iskren je bio Žoc! Jadran je jutros uzburkala vest da je u redove Partizana stigao francuski centar – Matijas Lesor. Na pitanje kakva mu je bila reakcija na dolazak Lesora, Željko je rekao: ‘To morate da pitate gospodina Zorana Savića. Ja sam… »
"Za lesora pitajte Savića": Željko Obradović kristalno jasan pred put u Rusiju, Lokomotiva je prioritet: Napravljeni su da…

"Za lesora pitajte Savića": Željko Obradović kristalno jasan pred put u Rusiju, Lokomotiva je prioritet: Napravljeni su da…

Sportal blic 20.12.2021
Košarkaši će u sredu od 17.45 gostovati ruskoj , jednoj od najboljih ekipa Evrokupa. U međuvremenu, . Prilikom iznošenja očekivanja za predstojeći duel u Krasnodaru, trener Partizana kratko se dotakao i novog pojačanja. - To morate da pitate… »
Obradović: Za Lesora pitajte Savića, ja spremam utakmicu sa Lokomotivom

Obradović: Za Lesora pitajte Savića, ja spremam utakmicu sa Lokomotivom

Nova 20.12.2021
Partizan je doveo dugo očekivano pojačanje na poziciji centra i potpisao ugovr sa Matijasom Lesorom. Ipak, trener crno-belih Željko Obradović nije želeo da govori o novom pojačanju. „To morate da pitate gospodina Zorana Savića. Ja sam… »
Lesorov potpis uzburkao Jadran, šta o tome misli Obradović?

Lesorov potpis uzburkao Jadran, šta o tome misli Obradović?

Sportske.net 20.12.2021
Danas je kao bomba odjeknula vest na Jadranu, Partizan je doveo nekadašnjeg košarkaša Crvene zvezde Matijasa Lesora. Francuz je, čini se, upravo onaj neophodan delić slagalice u timu Željka Obradovića kojeg čeka okršaj sa Lokomotivom iz… »

Vesti dana »