Povezane vesti
Suma koja pamet pomera - oglasio se Mask: Najbogatiji čovek na svetu otkrio koliki će porez platiti za ovu godinu!
Mondo 21.12.2021
Ilon Mask je zvanično proglašen za najbogatijeg čoveka na svetu ranije ove godine. Ilon Mask je zvanično proglašen za najbogatijeg čoveka na svetu ranije ove godine. Ilon Mask, najbogatiji čovek na svetu, osnivač kompanije "Telsa" i vlasnik… »
Elon Musk će ove godine platiti 11 milijardi dolara poreza
Al Jazeera 21.12.2021
Bloomberg Billionaires Index procijenio je da je Musk težak 243 milijarde dolara. Elon Musk, najbogatiji čovjek na svijetu, objavio je na Twitteru da će ove godine platiti 11 milijardi američkih dolara poreza. Musk se upleo u javnu raspravu na… »
Ilon Mask će platiti 11 milijardi dolara poreza
Danas 20.12.2021
Ilon Mask, najbogatiji čovek na svetu, objavio je danas na Tviteru da će ove godine platiti 11 milijardi dolara poreza, prenosi BBC. Mask je bio uvučen u javnu debatu na društvenim mrežama o tome koliko plaća porez, a jedna od učesnica je bila i… »
Vesti dana »

Završena blokada RTS: Studenti blokaderi 22 sata nisu dozvoljavali radnicima da uđu u zgradu i rade! Rts emitovao redovan program
Kurir pre 2 satajoš 57 povezanih

Studenti završili blokadu RTS Ulazi u javni servis bili nedostupni 22 sata Takovska još zatvorena za saobraćaj
Dnevnik pre 2 satajoš 92 povezane

Gotova blokada RTS-a i RTV-, građani oko Pionirskog parka skandiraju "Javi se ćaci" (UŽIVO)
Novi magazin pre 1 satjoš 49 povezanih

'Za Beograd': Studenti iz Subotice, Čačka i Niša krenuli na višednevno pešačenje
BBC News pre 8 satijoš 9 povezanih

"Blic" saznaje: Donald Tramp Mlađi sleteo u Beograd, uskoro će se sastati sa Vučićem
Blic pre 50 minutajoš 36 povezanih