Povezane vesti

Tajson: Volim da gledam Novaka, on je moj omiljeni teniser

Tajson: Volim da gledam Novaka, on je moj omiljeni teniser

Vesti online 21.12.2021
Legendarni bokser Majk Tajson veliki je ljubitelj tenisa, zbog ćerke koja se njime i bavi, a za koju mnogi tvrde da ima svetlu budućnost. Tajson je rekao da prati i najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića. – Volim da ga gledam, Novak je moj… »
Tajson: Novak je moj omiljeni teniser, tenis mi je promenio život

Tajson: Novak je moj omiljeni teniser, tenis mi je promenio život

N1 Info 21.12.2021
Legendarni bokser Majk Tajson veliki je ljubitelj tenisa, zbog ćerke koja se njime i bavi, a za koju mnogi tvrde da ima svetlu budućnost. Tajson je rekao da prati i najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića. „Volim da ga gledam, Novak je moj omiljeni… »
‘Obožavam Đokovića’: Legendarni Tajson izjavom o Novaku oduševio sve!

‘Obožavam Đokovića’: Legendarni Tajson izjavom o Novaku oduševio sve!

Hot sport 21.12.2021
Američki bokser je istakao da je veliki poštovalac lika i dela Novaka Đokovića. Živa legenda boksa i jedan od najvećih koje je imao taj sport, Majk Tajson, istakao je da odlično prati dešavanja u svetu tenisa. Za tako nešto, ‘krivac’ je… »
Đoković je promenio tajsonov život: Gvozdeni postao emotivni (video)

Đoković je promenio tajsonov život: Gvozdeni postao emotivni (video)

Večernje novosti 21.12.2021
FOTO: EPA I onda se desilo nešto što je promenilo život možda i najboljem bokseru svih vremena, a to je ljubav prema tenisu. - Mislim da mi je tenis promenio život. On mi je proširio vidike i zahvalan sam zbog toga. Naš čitav život se promenio… »
Majku Tajsonu je tenis promenio život, Novak je važan deo toga

Majku Tajsonu je tenis promenio život, Novak je važan deo toga

Nova 21.12.2021
Legendarni bokser Majk Tajson kaže da mu je tenis kao sport promenio život, uz poseban osvrt na Novaka Đokovića. „Misim da mi je tenis promenio život. On mi je proširio vidike i zahvalan sam zbog toga. Naš čitav život se promenio zbog tenisa… »

Vesti dana »