Povezane vesti

Svi jure vlahovića, a ja imam jedan savet za njega: Čuveni napadač Bajerna ima lekciju za Srbina - "To ne vodi ničemu"

Svi jure vlahovića, a ja imam jedan savet za njega: Čuveni napadač Bajerna ima lekciju za Srbina - "To ne vodi ničemu"

Mondo 21.12.2021
Biće teško odoleti svim ponudama, ali Vlahović će morati sam da prelomi. Biće teško odoleti svim ponudama, ali Vlahović će morati sam da prelomi. Srpski napadač Dušan Vlahović ne želi da produži ugovor sa Fiorentinom, pa je zbog toga u ovom… »
‘Ne juri za novcem’: Čuveni Nemac javno savetovao Dušana Vlahovića

‘Ne juri za novcem’: Čuveni Nemac javno savetovao Dušana Vlahovića

Hot sport 21.12.2021
Srpski napadač je pred velikim transferom. Dušan Vlahović je izjednačio rekord Kristijana Ronalda po broju golova u jednom godini u Seriji A, obojica su na 33 pogodaka, a zbog sjajnih partija mnogi žele da ga vide u svojim redovima. Zbog toga… »
Dušane, ne juri za novcem: Vlahović dobio savet od legendarnog Nemca koji neće poslušati

Dušane, ne juri za novcem: Vlahović dobio savet od legendarnog Nemca koji neće poslušati

Večernje novosti 21.12.2021
FOTO: EPA Srbin je zaludeo Apenine, Pirineje, Ostrvo... Dobar glas daleko se čuje, a Dušanove igre i golovi odjekuju Evropom. Krenula je danonoćna trka za potpisom Vlahovića, koji će biti najdragoceniji paraf u 2022. godini. A sve to gleda iskusni… »

Vesti dana »