Povezane vesti

Osigurala sam zadnjicu! Folkerka izgrmela nakon liposukcije u kožnom miniću - "u skladu sa našim novčanim mogućnostima"

Osigurala sam zadnjicu! Folkerka izgrmela nakon liposukcije u kožnom miniću - "u skladu sa našim novčanim mogućnostima"

Mondo 21.12.2021
Pevačica Stoja Novaković je potpuno promenila izgled zahvaljujući liposukciji kojoj se podvrgla u Turskoj, a uz to je promenila i frizuru pa prvi put u karijeri ima kratku kosu. Pevačica Stoja Novaković je potpuno promenila izgled zahvaljujući… »
Osigurala sam zadnjicu kao džej lo: Stoja u Turskoj odradila liposukciju, a sad otkrila koliko je para dala da zaštiti…

Osigurala sam zadnjicu kao džej lo: Stoja u Turskoj odradila liposukciju, a sad otkrila koliko je para dala da zaštiti…

Kurir 21.12.2021
Stojanka Novaković Stoja pojavila se na snimanju novogodišnjeg programa i otkrila detalje svoje nedavne velike promene. Pevačica je skratila kosu, pa i kako je sama priznala, bila na liposukciji. - Dobijam komplimente, znači da je dobro. Ja sam… »
"Osigurala sam zadnjicu": Folkerka se Prepolovila nakon liposukcije, pa se utegla u kožu, poručuje: "To je u skladu sa našim…

"Osigurala sam zadnjicu": Folkerka se Prepolovila nakon liposukcije, pa se utegla u kožu, poručuje: "To je u skladu sa našim…

Blic 21.12.2021
Pevačica Stojanka Novaković Stoja promenila je frizuru, ali i otkrila da je išla na liposukciju kod doktora u Turskoj. Rezultati liposukcije su vidljivi, pa se tako Stoja sada pojavila na snimanju jednog novogodišnjeg programa znatno mršavija. Ona se… »

Vesti dana »