Povezane vesti

Olimpijska šampionka u tenisu pozitivna na koronavirus

Olimpijska šampionka u tenisu pozitivna na koronavirus

Nova 21.12.2021
Švajcarska teniserka i ovogodišnja olimpijska šampionka Belinda Benčić pozitivna je na korona virus, što je i potvrdila na svom tviter nalogu. „I pored toga što sam vakcinisana, nedavno sam dobila pozitivan test na virus korona. Trenutno sam u… »
"Imam ozbiljne simptome" Korona uzdrmala tenis, još jedna zvezda zaražena

"Imam ozbiljne simptome" Korona uzdrmala tenis, još jedna zvezda zaražena

Večernje novosti 21.12.2021
Tanjug/AP Španac se zarazio tokom boravka u Abu Dabiju, gde je učestvovao na revijalnom "Mubadala svetskom teniskom šampionatu", a poput njega, tamo je bila i potom bila pozitivna na PCR testu Ju-Es šampionka Ema Radučanu, kao i najnovija na ovoj… »
Posle turnira u Abu Dabiju: Olimpijska šampionka ima koronu

Posle turnira u Abu Dabiju: Olimpijska šampionka ima koronu

N1 Info 21.12.2021
Švajcarska teniserka Belinda Benčić saopštila je da je zaražena virusom korona, ali da planira da učestvuje na Australijan openu. „Nažalost, iako sam vakcinisana, nedavno sam dobila pozitivan test na testiranju na virus korona. Trenutno sam u… »
Olimpijska šampionka u tenisu pozitivna na korona virus

Olimpijska šampionka u tenisu pozitivna na korona virus

Sportski žurnal 21.12.2021
Australijan open je na programu od 17. januara. Švajcarska teniserka Belinda Benčić pozitivna je na korona virus, potvrdila je danas na svom tviter nalogu. "I pored toga što sam vakcinisana, nedavno sam dobila pozitivan test na virus korona. Trenutno… »
Vakcinisana dobila koronu - teniserka opisala probleme: Sa Federerom osvajala trofeje, a zarazila se tamo gde i Nadal!

Vakcinisana dobila koronu - teniserka opisala probleme: Sa Federerom osvajala trofeje, a zarazila se tamo gde i Nadal!

Mondo 21.12.2021
Nije očekivala da će joj se to desiti pred početak sezone, ali Belinda Benčić veruje da će je njeni simptomi brzo proći. Nije očekivala da će joj se to desiti pred početak sezone, ali Belinda Benčić veruje da će je njeni simptomi brzo proći… »
Muke u najgorem mogućem trenutku: Belinda Benčić se iz Abu Dabija vratila pozitivna na koronu, baš kao i Nadal

Muke u najgorem mogućem trenutku: Belinda Benčić se iz Abu Dabija vratila pozitivna na koronu, baš kao i Nadal

Sportal blic 21.12.2021
Švajcarska teniserka pozitivna je na ! Benčićeva je ovu informaciju podelila sa javnošću putem društvenih mreža, a novonastala situacija ugrozila je i njen nastup na . - Želela bih da vas obavestim da sam, nažalost, pozitivno testirana na korona… »

Vesti dana »