Povezane vesti

Jokić otkrio zbog čega je stalno plakao u detinjstvu: Nisu u pitaju braća, a jedno je sigurno – ne voli da gubi!

Jokić otkrio zbog čega je stalno plakao u detinjstvu: Nisu u pitaju braća, a jedno je sigurno – ne voli da gubi!

Hot sport 21.12.2021
Danas je najbolji na svetu. Srpski reprezentativac i košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić, je u intervjuu sa Majom Maćešić govorio o svom detinjstvu, ako i pojedinim detaljima koji nisu usko vezani za košarku. Najbolji centar u NBA ligi, otkrio je… »
Plakao sam jer sam bio mali i gojazan: Nikola Jokić kakvog nikad niste upoznali - ne želim da budem najbolji!

Plakao sam jer sam bio mali i gojazan: Nikola Jokić kakvog nikad niste upoznali - ne želim da budem najbolji!

Mondo 21.12.2021
Srpski košarkaš je otkrio neke nove detalje o sebi kao ličnosti. Srpski košarkaš je otkrio neke nove detalje o sebi kao ličnosti. Nikola Jokić je prošle sezone uradio nešto što nijedan Srbin pre njega nije - postao je najbolji igrač NBA lige… »
Jokić: Plakao sam stalno – što sam mali, gojazniji…

Jokić: Plakao sam stalno – što sam mali, gojazniji…

Vesti online 21.12.2021
Košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić govorio je o stvarima koje se ne tiču nužno sporta, ali veoma bitnim za uvid u psihološki profil profesionalca. On je u intervjuu za Maju Maćešić objasnio kako je to kada si najbolji kako na terenu, tako i u… »
„Plakao sam stalno što sam mali i gojazan" Nikola Jokić iz drugog ugla: Ne želim da budem najbolji!

„Plakao sam stalno što sam mali i gojazan" Nikola Jokić iz drugog ugla: Ne želim da budem najbolji!

Sportal blic 21.12.2021
Košarkaški kvaliteti opšte su poznati, ali malo ljudi zna kakva je on zapravo ličnost. Upravo to je pokušala da nam približi Maja Maćešić, koja je sa Jokićem obavila razgovor u okviru svog bloga. Zvezda je u ovom razgovoru otkrila neke manje… »

Vesti dana »