Povezane vesti

Novicki debitovao kao komentator, ovo su pohvale za Bobija!

Novicki debitovao kao komentator, ovo su pohvale za Bobija!

Sportske.net 22.12.2021
Dirk Novicki je najveća legenda Dalasa, a utakmica protiv Minesote bila je zanimljiva i po tome što je upravo on debitovao kao stručni konsultant. Stigao je da prokomentariše i Bobija Marjanovića koji je imao deset poena za samo osam minuta na… »
‘Sećam se kad sam ga video prvi put’: Legendarni Dirk Novicki nahvalio Marjanovića kao nikad pre! (video)

‘Sećam se kad sam ga video prvi put’: Legendarni Dirk Novicki nahvalio Marjanovića kao nikad pre! (video)

Hot sport 22.12.2021
Legenda NBA se prisetila prvog susreta sa Marjanovićem. Pobedu Dalasa nad Minesotom u noći za nama ispratio je i nekadašnji as Maveriksa Dirk Novicki i to kao komentator. On je bio stručni konsultant, a njegovo pojavljivanje je odjeknulo u SAD, a u… »
Novicki hvalio Marjanovića kao niko pre: "Sećam se kada sam ga prvi put video..." (video)

Novicki hvalio Marjanovića kao niko pre: "Sećam se kada sam ga prvi put video..." (video)

Večernje novosti 22.12.2021
Foto: AP Nakon igre protiv Minesote, kada je postigao 10 poena za osam minuta, to je više nego jasno. Dirk Novicki, legenda Dalasa, ovaj meč pamtiće po debiju na mestu komentatora. Tom prilikom je nekoliko reči uputio i na račun samog Marjanovića. -… »
VIDEO Urnebesna reakcija Novickog kad je video Bobija, otkrio nepoznate detalje

VIDEO Urnebesna reakcija Novickog kad je video Bobija, otkrio nepoznate detalje

Nova 22.12.2021
Dirk Novicki, po mnogim ocenama najbolji igrač u istoriji Dalas Maveriksa, oduševljeno je govorio o Bobanu Marjanović u prenosu meča Dalasa i Minesote (114:102). „On je toliko veliki, ima ogromne ruke, snažne noge, teško ga je izbaciti iz reketa… »

Vesti dana »