Povezane vesti

Voditeljka Slagalice sa suzama u očima o razvodu: Godinama sam ćutala

Voditeljka Slagalice sa suzama u očima o razvodu: Godinama sam ćutala

Nova 22.12.2021
Voditeljka kviza "Slagalica", Marija Veljković, proteklih meseci se nije oglašavala o razvodu od Milana Milovanovića, iako se tome nagađalo u medijima. Ona se sada u vlogu na svom Jutjub kanalu osvrnula na godinu na izmaku, te se dotakla i teških… »
Godinama mi je govoreno da nisam sposobna! Voditeljka Slagalice konačno progovorila o razvodu! Ovo je trpela 10 godina u braku

Godinama mi je govoreno da nisam sposobna! Voditeljka Slagalice konačno progovorila o razvodu! Ovo je trpela 10 godina u braku

Kurir 22.12.2021
Marija Veljković i Milan Milovanović godinama su uživali u velikoj ljubavi koju su krunisali rođenjem troje dece, sina Đurađa i ćerki Neve i Rose. Ipak, nešto je među supružnicima pošlo po zlu, pa su uz zajednički dogovor odlučili da svoj… »
"Nemojte da vam neko staje na senku": Marija Veljković progovorila o teškoj godini pa otkrila razlog razvoda

"Nemojte da vam neko staje na senku": Marija Veljković progovorila o teškoj godini pa otkrila razlog razvoda

Mondo 22.12.2021
Razvod voditeljke "Slagalice" iznenadio je mnoge, a ona je sad otkrila razlog takve odluke. Razvod voditeljke "Slagalice" iznenadio je mnoge, a ona je sad otkrila razlog takve odluke. Marija Veljković i Milan Milovanović godinama su uživali u srećnom… »

Vesti dana »