Povezane vesti
REKOM: Nedopustivo postupanje BIA prema aktivistima regionalnog pomirenja
Nova 22.12.2021
Mreža pomirenja REKOM najavila je danas da će obavestiti međunarodne institucije i zvaničnike o, kako su naveli, nedopustivom postupanju Bezbednosno-informativne agencije (BIA) prema učesnicima nedavnog Foruma za tranzicionu pravdu u postjugoslovenskim… »
REKOM: Nedopustivo postupanje BIA prema aktivistima
Slobodna Evropa 22.12.2021
Obavestićemo međunarodne institucije o nedopustivom postupanju Bezbednosno-informativne agencije Srbije prema učesnicima Foruma za tranzicionu pravdu u postjugoslovenskim zemljama, održanog decembra u Beogradu, saopštila je Inicijativa za formiranje… »
REKOM: Nedopustivo postupanje BIA prema aktivistima regionalnog pomirenja
Danas 22.12.2021
REKOM mreža pomirenja pozvala je danas Bezbednosno-informativnu agenciju Republike Srbije (BIA) da “prestane sa poslovima i delima koji ugrožavaju slobodu političkog izražavanja, slobodu kretanja i aktivizam na polju regionalnog suočavanja sa prošlošću i… »
Vesti dana »
Najveći šok glasanja stručnog žirija u finalu - Aleksandra Kovač drugom favoritu publike dala nula poena
Telegraf pre 3 minutajoš 26 povezanih
"Glasovi su čudni" Zejna u šoku, izletela sa RTS-a nakon što joj je izmakla pobeda - Srbija me favorizuje, a...
Telegraf pre 6 satijoš 24 povezane
Zvanično - ubijen Hamnei; Iran uzvratio udarac; Goreo Bliski istok, svet strepi od novog dana FOTO/VIDEO
B92 pre 4 satijoš 9 povezanih





