Povezane vesti

Beker: Đoković je broj jedan, ispred Nadala i Federera je

Beker: Đoković je broj jedan, ispred Nadala i Federera je

Vesti online 22.12.2021
Legendarni Boris Beker ističe da rekordi po vremenu provedenom na prvom mestu ATP liste daju prednost Novaku Đokoviću u odnosu na Rafaela Nadala i Rodžera Federera u debati ko je najbolji teniser svih vremena. Srbin, Španac i Švajcarac imaju po 20… »
Beker: Đoković je broj jedan, isped Nadala i Federera je

Beker: Đoković je broj jedan, isped Nadala i Federera je

N1 Info 22.12.2021
Legendarni Boris Beker ističe da rekordi po vremenu provedenom na prvom mestu ATP liste daju prednost Novaku Đokoviću u odnosu na Rafaela Nadala i Rodžera Federera u debati ko je najbolji teniser svih vremena. Srbin, Španac i Švajcarac imaju po 20… »
Ja sam najveći fan Federera, ali to je nemoguće: Borisa Bekera pitali da li je Novak najveći - "Brojevi ne lažu"

Ja sam najveći fan Federera, ali to je nemoguće: Borisa Bekera pitali da li je Novak najveći - "Brojevi ne lažu"

Mondo 22.12.2021
Dilema koja traje već godinama, a toliko je jasna. Dilema koja traje već godinama, a toliko je jasna. Debata o najvećem teniseru svih vremena verovatno nikada neće biti rešena, pošto će se teško navijači dogovoriti ko je najbolji između Novaka… »
„Da sada Rafa, Novak i Rodžer završe karijeru – Đoković je broj 1“

„Da sada Rafa, Novak i Rodžer završe karijeru – Đoković je broj 1“

Nova 22.12.2021
Boris Beker, legendarni teniser i bivši trener Novaka Đokovića, smatra da i da se u ovom trenutku Srbin nalazi ispred Rafaela Nadala i Rodžera Federera. Šestostruki grend slem šampion smatra da je Novak već sada najbolji. „Činjenica da su sva… »

Vesti dana »