Povezane vesti
Prvi SMS na svetu prodat na aukciji za više od 100.000 evra
Vesti online 22.12.2021
Inženjer Vodafona Nil Papvort poslao je SMS sa svog računara menadžeru u Ujedinjenom Kraljevstvu, koji ga je primio na svoj „Orbitel“ telefon od dva kilograma – sličan stonom telefonu. Prva ikad poslata tekstualna poruka sa natpisom „Srećan Božić”… »
Prva SMS poruka na svetu prodata za 107.000 evra
Radio 021 22.12.2021
Prva SMS poruka prodata je na aukciji u Parizu za 107.000 evra. Tesktualnu poruku poslatu 3. decembra 1992. godine, ponudila je na aukciju britanska telekomunikaciona kompanija Vodafon kao takozvani NFT (nezamenljivi token). U poruci se čestita Božić… »
Vesti dana »

Ovo su uslovi Rusije za kraj rata u Ukrajini! Otkriveno šta je neprihvatljivo, Moskva ovo ne prašta!
Kurir pre 34 minutajoš 22 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas sa velikim temperaturnim oscilacijama
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana

Računi za struju skaču za 30 odsto, dok Vučić spušta cenu salame i kulena
Pravda pre 9 minutajoš 107 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci i dalje najopterećeniji sa višesatnim čekanjima
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 23 povezane