Povezane vesti

„Doktoru“ Malom oduzeta diploma, on najavljuje pravnu bitku

„Doktoru“ Malom oduzeta diploma, on najavljuje pravnu bitku

N1 Info 22.12.2021
Najviši stručni organ Beogradskog univerziteta, Senat, jednoglasno je poništio odluku o dodeljivanju doktorata aktuelnom ministru finansija Siniši Malom. Članovi Senata tako su potvrdili svoju odluku o oduzimanju te diplome iz 2019. godine, a rektor… »
Oglasio se Siniša Mali posle poništavanja doktorata

Oglasio se Siniša Mali posle poništavanja doktorata

Pravda 22.12.2021
Ministar Siniša Mali oglasio se prvi put nakon što je Senat doneo jednoglasnu odluku da je njegov rad plagijat. Mali je na Instagramu objavio da veruje u svoj doktorski rad, te da je reč o političkoj odluci koju on ne može prihvati. Senat… »
Siniša Mali: Verujem u svoj doktorski rad i ne priznajem političku odluku

Siniša Mali: Verujem u svoj doktorski rad i ne priznajem političku odluku

Luftika 22.12.2021
Nakon što je Senat Univerziteta u Beogradu doneo jednoglasnu odluku da je doktorski rad ministra Siniše Malog plagijat, oglasio se i sam Mali putem Instagrama tvrdeći da veruje u svoj doktorski rad i ocenivši da se radi o političkoj odluci koju on ne… »
Oglasio se Siniša Mali posle poništavanja doktorata

Oglasio se Siniša Mali posle poništavanja doktorata

Nova 22.12.2021
Ministar Siniša Mali oglasio se prvi put nakon što je Senat doneo jednoglasnu odluku da je njegov rad plagijat. Mali je na Instagramu objavio da veruje u svoj doktorski rad, te da je reč o političkoj odluci koju on ne može prihvati. Senat… »
Siniša Mali posle poništavanja doktorata: Politička odluka

Siniša Mali posle poništavanja doktorata: Politička odluka

N1 Info 22.12.2021
Ministar finansija Siniša Mali nakon što je Senat Univerziteta u Beogradu doneo jednoglasnu odluku da je njegov rad plagijat na Instagramu je objavio da veruje u svoj doktorski rad i ocenio da je reč o političkoj odluci koju on ne može prihvati. Mali… »
Mali o poništenju doktorata: Politička odluka, iskoristiću sva pravna sredstva

Mali o poništenju doktorata: Politička odluka, iskoristiću sva pravna sredstva

Beta 22.12.2021
Ministar finansija Siniša Mali ocenio je danas da je odluka Senata Univerziteta u Beogradu da mu poništi doktorat zbog plagiranja politička odluka i istakao da veruje u svoj doktorski rad. "Reč je o političkoj odluci, koju ne mogu da prihvatim, i… »
Mali: Odluka o mom doktoratu politička, boriću se da je oborim

Mali: Odluka o mom doktoratu politička, boriću se da je oborim

RTS 22.12.2021
Današnju odluku Senata Univerziteta u Beogradu kojom je poništena njegova doktorska diploma, ministar finansija Siniša Mali je ocenio kao političku, naveo da ne može da je prihvati i najavio da će se pravnim sredstvima boriti da je opovrgne. Mali je… »
Mali o poništenju doktorata: Politička odluka, iskoristiću sva pravna sredstva

Mali o poništenju doktorata: Politička odluka, iskoristiću sva pravna sredstva

Radio sto plus 22.12.2021
On je naglasio da veruje u svoj doktorski rad isto kao što veruje i u svoj rad u Ministarstvu finansija i Vladi Srbije. Istakao je da mu je uvek bilo važno da stiče novo znanje, jer je to jedina stvar u životu koju niko ne može oduzeti i da mu je… »
Mali: Verujem u svoj doktorski rad, znam da je istina na mojoj strani

Mali: Verujem u svoj doktorski rad, znam da je istina na mojoj strani

Danas 22.12.2021
Ministar finansija Siniša Mali je, nakon što mu je Senat Univerziteta u Beogradu poništio danas diplomu doktora nauka, napisao na svom Instagram profilu da veruje u svoj doktorski rad, isto kao što veruje i u svoj rad u Ministarstvu finansija i Vladi… »

Vesti dana »