Povezane vesti

"Najveći sam federerov navijač": Boris Beker zapanjio i Rodžera i Rafu stavom o Đokoviću

"Najveći sam federerov navijač": Boris Beker zapanjio i Rodžera i Rafu stavom o Đokoviću

Večernje novosti 22.12.2021
Foto: N. Paraušić Srbin je imao sjajnu sezonu u kojoj je prestigao Rodžera Federera po broju nedelja provedenih na prvoj poziciji ATP liste, takođe nadmašio je Pita Samprasa tako što je postao prvi igrač u istoriji belog sporta koji je sedam puta… »
"Đoković bi bio najbolji ikada da sva trojica sad prestanu da igraju tenis!" Bivši Novakov trener poslao snažnu poruku…

"Đoković bi bio najbolji ikada da sva trojica sad prestanu da igraju tenis!" Bivši Novakov trener poslao snažnu poruku…

Sportal blic 22.12.2021
Legendarni nemački teniser, ističe da je srpski teniser i aktuelni svetski broj jedan u prednosti u debati oko najboljeg tenisera ikada u odnosu na i . Sva trojica imaju po 20 grend slem titula, ali legendarni Nemac ističe da je Novakova prednost u… »
Ne zna šta će od samopouzdanja: Zverev previše ‘leti visoko’, euforičan je kao nikad u životu – ‘Pobede nad…

Ne zna šta će od samopouzdanja: Zverev previše ‘leti visoko’, euforičan je kao nikad u životu – ‘Pobede nad…

Hot sport 22.12.2021
Trenutno treći reket sveta, Aleksandar Zverev, iza sebe ima fantastičnu godinu. Nemački teniser se nada da će uspeti da ponovi fantastičnu 2021. godinu. Po mnogima, upravo je on zajedno sa Novakom Đokovićem i Danilom Medvedevim obeležio proteklu… »
"Pobede nad Novakom me čine: Nepobedivim!" Nemac euforičan: Želim da postanem broj jedan!

"Pobede nad Novakom me čine: Nepobedivim!" Nemac euforičan: Želim da postanem broj jedan!

Sportal blic 22.12.2021
Treći reket sveta, nemački teniser nada se da će uspeti da ponovi fenomenalnu 2021. godinu. Naime, po mnogim ljubiteljima "belog sporta" protekla sezona prošla je upravo u znaku trojke , i Aleksandar Zverev. Aktuelni treći reket sveta sezonu je… »

Vesti dana »