Povezane vesti
Da li će biti dočeka Nove godine u Beogradu? Prestonica je spremna za sve opcije, Krizni štab ima poslednju reč
Alo 22.12.2021
Epidemiolozi sa Kriznim štabom za borbu protiv korone treba da kažu poslednju reč oko proslave Nove godine. Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić rekao je večeras da se grad priprema za doček Nove godine i, naravno, za različite scenarije, ali… »
Radojičič: U vezi sa dočekom Nove godine epidemiolozi imaju glavnu reč
Blic 22.12.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je danas da o dočeku Nove godine u gradu epidemiolozi moraju reći poslednju reč. Beograd je spreman za svaku opciju i svojom logistikom možemo podržati svaku opciju, rekao je Radojičić za RTS. Gradonačelnik… »
Gradonačelnik Beograda: Krizni štab ima poslednju reč da li se dočekuje Nova godina
Vesti online 22.12.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić rekao je da o dočeku Nove godine u gradu epidemiolozi moraju reći poslednju reč. Omikron u Srbiji još nije registrovan, ali ako smo išta naučili iz epidemije, to je da nas neće mimoići. Novogodišnji dočeci se… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo do 35 stepeni, od utorka osveženje sa pljuskovima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 34 povezane
Operativni tim: Od 40 požara u Srbiji nisu lokalizovani samo oni u Deliblatskoj peščari i na Stolovima
Insajder pre 2 satajoš 22 povezane
Novi bilans zemljotresa u Indoneziji: Poginule 53 osobe, 135 povređenih i hiljade raseljenih
Beta pre 6 satijoš 28 povezanih
Vučić i Macut čestitali Barni osvajanje srebra na EP: Ovim uspehom obradovali ste celu zemlju
RTV pre 26 minutajoš 44 povezane




