Povezane vesti

Milinković-Savić ostaje u Laciju

Milinković-Savić ostaje u Laciju

Novi magazin 23.12.2021
Fudbaler Lacija Sergej Milinković-Savić negirao je navode da je u sukobu sa trenerom Mauricijem Sarijem i neće otići iz kluba u januaru, preneli su danas italijanski mediji. Spekulisalo se da je srpski fudbaler nezadovoljan lošim stavom trenera i… »
Sari tvrdi: Izmišljotina je da smo Sergej i ja u sukobu

Sari tvrdi: Izmišljotina je da smo Sergej i ja u sukobu

Danas 23.12.2021
II Mesađero je prvi objavio da se Mauricio Sari naljutio na Sergeja Milinkovića Savića, zato što je pre vremena, sa grupom saigrača sa Balkana, napustio svečanu večeru koju je organizovao predsednik kluba. Odmah su krenule priče kako će Lacio… »
Milinković-Savić: Ne interesuju me priče o svađi sa Sarijem

Milinković-Savić: Ne interesuju me priče o svađi sa Sarijem

N1 Info 23.12.2021
Zvezda Lacija, srpski as Sergej Milinković-Savić oglasio se posle priča da je u svađi sa trenerom Mauricijom Sarijem. Vezista Rimljana demantovao je da ima nekih nesuglasica sa trenerom, čemju ide u prilog i činjenica da je bio kapiten na utakmici… »
Sari i Sergej otvoreno o sukobu - iznenadićete se!

Sari i Sergej otvoreno o sukobu - iznenadićete se!

Sportske.net 23.12.2021
Početkom nedelje italijanski mediji su plasirali informaciju da je došlo do sukoba u Laciju između trenera Mauricija Sarija i prvotimca Sergeja Milinkovića-Savića, međutim samo dva dana kasnije stigli su demanti od obe strane. Pisali smo u… »
Sergej o “sukobu” sa trenerom: Ne zanima me!

Sergej o “sukobu” sa trenerom: Ne zanima me!

Vesti online 23.12.2021
Srpski fudbaler iz Lacija Sergej Milinković-Savić oglasio se posle priča da je u svađi sa trenerom Mauricijom Sarijem. Milinković-Savić je demantovao da ima bilo kakve nesuglasice sa trenerom, što govori i to što je bio kapiten na utakmici protiv… »
Pitali ga o Sergeju i skandalu, a on im odbrusio: Sari otkrio šta se zapravo desilo - Imao sam jednu svađu, ali...

Pitali ga o Sergeju i skandalu, a on im odbrusio: Sari otkrio šta se zapravo desilo - Imao sam jednu svađu, ali...

Mondo 23.12.2021
Srpski fudbaler je prethodnih dana bio meta medija, a njegov trener je otvoreno rekao šta misli o svemu. Srpski fudbaler je prethodnih dana bio meta medija, a njegov trener je otvoreno rekao šta misli o svemu. Tresla se gora, rodio se miš! Tako bi… »

Vesti dana »