Povezane vesti
Istraživanja u Britaniji: Manji rizik od hospitalizacije zbog omikrona
Glas Amerike 23.12.2021
LONDON — Nova istraživanja sprovedena u Velikoj Britaniji pokazala su da je omikron soj blaži od delta soja. Naučnici ističu da, bez obzira na nalaze istraživanja, ne sme da se zaboravi činjenica da je omikron višestruko zarazniji od delta varijante i da… »
Omikron nosi manji rizik od hospitalizacije?
Danas 23.12.2021
Prvi podaci iz Velike Britanije pokazuju da osobe zaražene omikron sojem imaju manje šanse da završe u bolnici u poređenju sa osobama zaraženim delta sojem. Ovi podaci dobijeni su na osnovu i straživanja koje je uradio Imperijal koledž London obuhvativši… »
Studija pokazala: Manje hospitalizacija od omikrona nego od delte
Nova 23.12.2021
Dve nove britanske studije su pokazale da bi korona soj omikron mogao da bude blaži nego delta soj, kao i da je verovatnoća da osoba završi u bolnici za 20 do 40 odsto manja nego od delte. Naučnici su naglasili da, ako se potvrdi tačnost otkrića, svako… »
Vesti dana »
Skupština danas o nepoverenju Vladi, predlog podnela opozicija
Insajder pre 27 minutajoš 11 povezanih
Kraj sezone za Majami i Jovića - Bol odveo Šarlot u finale plej-ina! VIDEO
B92 pre 12 minutajoš 17 povezanih
PROMENLJIVO VREME U SRBIJI: Sunce uz pljuskove, do 23 stepena
Glas juga pre 47 minutajoš 11 povezanih
Nastavak suđenja Nikoli Selakoviću: Iznošenje odbrane ministra u slučaju „Generalštab“
Vreme pre 42 minutajoš 5 povezanih




