Povezane vesti

Izetbegović spušta loptu

Izetbegović spušta loptu

Vesti online 23.12.2021
Nakon zapaljivih izjava o navodnom dogovoru evropskog komesara Olivera Varheljija i srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika o posebnoj sednici NSRS i izjavi premijera Mađarske Viktora Orbana o muslimanima u BiH, lider SDA Bakir Izetbegović je… »
Bakir Izetbegović preti: Islamski svet će, ako zatreba, biti uz nas

Bakir Izetbegović preti: Islamski svet će, ako zatreba, biti uz nas

Večernje novosti 23.12.2021
Foto AVAZ - Podiže se ta spremnost, vidimo reakcije Nemačke, Holandije, Velike Britanije, Amerike. Islamski svet se još nije digao, imaju i svoje probleme, ali ako zatreba, biće i oni tu za nas - istakao je Izetbegović gostujući na TV BIR… »
Izetbegović: Islamski svet se još nije digao, ali ako zatreba biće uz nas

Izetbegović: Islamski svet se još nije digao, ali ako zatreba biće uz nas

RTV 23.12.2021
SARAJEVO - Lider SDA Bakir Izetbegović izjavio je da BiH nije u fokusu međunarodne zajednice, jer ima niz drugih i mnogo opasnijih žarišta, i izrazio nadu da to neće biti slučaj ni u budućnosti i da neće morati da dođe u situaciju da interveniše… »
"Islamski svet se još nije: Digao..." Izetbegović o Orbanovoj izjavi o integraciji muslimana u EU: "Mi Bošnjaci smo…

"Islamski svet se još nije: Digao..." Izetbegović o Orbanovoj izjavi o integraciji muslimana u EU: "Mi Bošnjaci smo…

Blic 23.12.2021
Zamenik predsedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH i predsednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović govorio je o aktuelnim problemima u BiH. Izetbegoviće se, između ostalog, dotakao i odnosa međunarodne zajednice prema… »
Bakir Izetbegović napao mađare: Mi smo evropski narod, a oni su došli sa Urala

Bakir Izetbegović napao mađare: Mi smo evropski narod, a oni su došli sa Urala

Večernje novosti 23.12.2021
Foto: EPA - Podiže se ta spremnost, vidimo reakcije Nemačke, Holandije, Velike Britanije, Amerike. Islamski svet se još nije digao, imaju i svoje probleme, ali ako zatreba biće i oni tu za nas - poručio je Izetbegović. Izetbegović je komentarisao i… »
Izetbegović: Islamski svet se još nije digao, ali ako zatreba…

Izetbegović: Islamski svet se još nije digao, ali ako zatreba…

Vesti online 23.12.2021
Lider SDA Bakir Izetbegović je izjavio da je međunarodna zajednica imala niz drugih i mnogo opasnijih žarišta od Bosne i Hercegovine i da joj ta zemlja nije bila u fokusu, dodajući da se nada da neće morati da dođe u situaciju da interveniše… »
Izetbegović: Islamski svet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Izetbegović: Islamski svet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Sputnik 23.12.2021
Lider SDA Bakir Izetbegović je izjavio da je međunarodna zajednica imala niz drugih i mnogo opasnijih žarišta od Bosne i Hercegovine i da joj ta zemlja nije bila u fokusu, dodajući da se nada da neće morati da dođe u situaciju da interveniše… »

Vesti dana »