Povezane vesti

Komšić: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

Komšić: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

RTS 23.12.2021
Predsedavaući Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je da, ukoliko stranci ne zaustava srpskog člana tog tripartitnog tela Milorad Dodika, neće biti drugog izbora nego da ga, kako kaže, zaustave sami. Komšić je to rekao u intervjuu za Radio… »
Komšić preti i provocira: Dodik je razbojnik, ako ga oni ne zaustave, mi nećemo imati drugog izbora nego da ga sami…

Komšić preti i provocira: Dodik je razbojnik, ako ga oni ne zaustave, mi nećemo imati drugog izbora nego da ga sami…

Kurir 23.12.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić nazvao je u četvrtak svog kolegu iz državnog vrha Milorada Dodika "razbojnikom" i dodao da će ga, ako stranci to ne urade, "zaustaviti sami". "Sa razbojnikom (Dodikom) nećemo pregovarati o postojanju… »
Komšić preti: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

Komšić preti: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

Sputnik 23.12.2021
Aktuelni predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je da, ukoliko stranci ne zaustave srpskog člana tog tripartitnog tela Milorada Dodika, neće biti drugog izbora nego da ga, kako je naveo, zaustave sami. „Već sam jednom rekao… »
Komšić: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

Komšić: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

RTV 23.12.2021
SARAJEVO - Aktuelni predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je da ukoliko stranci ne zaustave srpskog člana tog tripartitnog tela Milorad Dodika, kojeg naziva "razbojnikom", neće biti drugog izbora nego da ga, kako kaže, zaustave… »
Komšić: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

Komšić: Ako Dodika ne zaustave stranci, zaustavićemo ga mi

Vesti online 23.12.2021
Aktuelni predsedavaući Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je da ukoliko stranci ne zaustava srpskog člana tog tripartitnog tela Milorad Dodika, kojeg naziva “razbojnikom”, neće biti drugog izbora nego da ga, kako kaže, zaustave sami… »

Vesti dana »