Povezane vesti
Aleksić: Postoji veza između privatnih firmi koje obezbeđuju EPS i batinaša na protestima
Danas 23.12.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da EPS obezbeđuje više privatnih firmi za obezbeđenje imovine i plaća ih sa više od 1,7 milijardi dinara. Dodao je da te iste firme obezbeđuju više drugih javnih preduzeća i institucija i… »
Aleksić: EPS za tri godine firmama za obezbeđenje daje 15 miliona evra
Nova 23.12.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je Elektroprivreda Srbije (EPS) sklopila trogodišnji ugovor vredan oko 15 miliona evra sa nekoliko firmi za obezbeđenje, među kojima neke osiguravaju i objekte Ministarstva unutrašnjih… »
Aleksić: EPS za tri godine firmama za obezbeđenje daje 15 miliona evra
N1 Info 23.12.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da je Elektroprivreda Srbije (EPS) sklopila trogodišnji ugovor vredan oko 15 miliona evra sa nekoliko firmi za obezbeđenje, među kojima neke osiguravaju i objekte Ministarstva unutrašnjih poslova… »
Vesti dana »
"Uzimao sam veće doze" Tramp se konačno oglasio o misterioznim modricama na rukama o kojima je ceo svet brujao (foto)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
"Imao je zlatni lančić sa Bogorodicom" Majka očajnički traži sina (16) nestalog posle eksplozije u Švajcarskoj
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Ovo je organizator kojeg je Đole Đogani optužio za prevaru Husein živi u Nemačkoj i sarađivao je sa mnogim pevačima: "Nikoga nije isplatio"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana





