Povezane vesti
Amerika zabranila uvoz iz kineske pokrajine Sinđijang zbog prinudnog rada
Politika 23.12.2021
Američki predsednik Džozef Bajden potpisao je danas odluku kojom se zabranjuje uvoz iz kineske pokrajine Sinđijang zbog zabrinutosti da se tamo sprovodi prinudni rad, saopštila je Bela kuća. Predlog zakona, koji je Kongres odobrio 16. decembra, deo je… »
SAD zabranile uvoz iz kineske pokrajine Sinđijang
Slobodna Evropa 23.12.2021
Američki predsednik Džo Bajden (Joe Biden) potpisao je odluku kojom se zabranjuje uvoz iz kineske pokrajine Sinđijang (Xinjiang) zbog zabrinutosti o prinudnom radu, saopštila je Bela kuća. Kako je preneo Rojters, zakon, koji je Kongres odobrio 16… »
SAD zabranio uvoz iz Xinjianga zbog prinudnog rada Ujgura
Al Jazeera 23.12.2021
Američka vlada i mnoge organizacije za ljudska prava ostaju pri tvrdnjama da Peking u Xinjiangu provodi genocid. Američki predsjednik Joe Biden potpisao je danas odluku kojom se zabranjuje uvoz iz kineske pokrajine Xinjiang zbog zabrinutosti da se tamo… »
Vesti dana »
Vučić danas u Briselu na radnoj večeri koju priređuju Fon der Lajen i Košta
RTV pre 1 satjoš 3 povezane
Na današnji dan: Počeli da rade prvi semafori, umrli Nobel i Pinoče, ustanovljen Dan ljudskih prava
Radio 021 pre 7 minutajoš 3 povezane
Danas se ponavlja glasanje na biračkom mestu broj sedam u Sečnju
Telegraf pre 51 minutajoš 3 povezane
Vremenska prognoza za 10. decembar: Debeli minus ujutro, pa sunčano i toplije.
Mondo pre 2 satajoš 4 povezane
Šezdeset treći dan sankcija! Tri moguća scenarija za NIS: "Srbija bi platila ruski deo vlasništva"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana



