Povezane vesti

Pale žestoke uvrede! Bajkerka častila Ivana najgnusnijim psovkama, potom pokazala zadnjicu: Ne možes mi ništa sa tom malom…

Pale žestoke uvrede! Bajkerka častila Ivana najgnusnijim psovkama, potom pokazala zadnjicu: Ne možes mi ništa sa tom malom…

Kurir 23.12.2021
Tokom trećeg dana, većina barovaca bili su na terasi Bara kada je usledila je žestoka prozivka između bajkerke Ivane Vranić i stripera Ivana Neškovića. RIJALITI BAR GLEDAJTE UŽIVO KLIKOM OVDE Podsetimo, njih dvoje su juče imali sukob oko… »
Bila bih najsrećija da imam takvog muškarca! Bajkerka Ivana završila u suzama, ne može više da krije osećanja prema njemu

Bila bih najsrećija da imam takvog muškarca! Bajkerka Ivana završila u suzama, ne može više da krije osećanja prema njemu

Kurir 23.12.2021
Dok su učesnici bili u Baru, bajkerka Ivana Vranić i misica Sofija Una Manić imali su dirljiv momenat gde je Ivana zaplakala. RIJALITI BAR GLEDAJTE UŽIVO KLIKOM OVDE Ivana se posle razgovora sa bar menadžerom Nenadom Mirkovićem žestoko rasplakala… »
Bajkerka uzalud pravi taktiku za opstanak: Ivana bacila oko na bar menadžera, ne prestaje da priča kako će ga zavesti

Bajkerka uzalud pravi taktiku za opstanak: Ivana bacila oko na bar menadžera, ne prestaje da priča kako će ga zavesti

Kurir 23.12.2021
Ivana Vranić Rudić i Milica Radovanović osamile su se na krevetu, gde se bajkerka poverila da gaji simpatije prema bar menadžeru Nenadu Mirkoviću.. RIJALITI BAR GLEDAJTE UŽIVO KLIKOM OVDE - Sviđa mi se. Dopada mi se jako, proputovao je pola sveta… »

Vesti dana »