Повезане вести
Доведене из притвора: Баба и мајка бациле тек рођену бебу у контејнер, а ево због чега им је данас одложено суђење
Курир 24.12.2021
Суђење Бранки и Миљи П, баби и мајки, које су осумњичене да су у децембру прошле године тек рођену бебу бациле у контејнер у Обреновцу одложено је данас у Вишем суду у Београду због штрајка адвоката. Наредни претрес заказан је… »
Бациле новорођенче у смеће: Одложено суђење мами и баби из Обреновца
Нова 24.12.2021
Суђење Бранки и Миљи Пријовић, баби и мами које су оптужене да су у децембру прошле године тек рођену Миљину бебу бациле у контејнер у обреновачком насељу Ројковац, одложено је данас због изостанка адвоката, који нису дошли у… »
Одложено суђење мајки и баби које су бациле бебу
Дневник 24.12.2021
БЕОГРАД: Суђење мајки и баби које су у децембру 2020. године тек рођену бебу бациле у контејнер у обреновачком насељу Рековац одложено је данас у Вишем суду у Београду за 1. фебруар. До одлагања је дошло због недоласка… »
Вести дана »
Немилосрдни Тандери оверили карту за Вегас! Шеј и екипа понизили Сансе! После 25 утакмица имају само један пораз!
Курир пре 1 сатјош 19 повезаних
Поруке из Брисела: За помак ка ЕУ потребне реформе, усклађена спољна политика и енергетика
РТС пре 5 минутајош 10 повезаних
Звездина постава за Штурм: Милојевић нема много дилема и то сада није добра вест
Нова пре 1 сатјош 15 повезаних





