Povezane vesti

Puna je tajni! Slađa Alegro ne krije samo prvog muža: Ovo je puno ime i prezime pevačice, a evo zbog čega koristi drugo!

Puna je tajni! Slađa Alegro ne krije samo prvog muža: Ovo je puno ime i prezime pevačice, a evo zbog čega koristi drugo!

Kurir 24.12.2021
Kao bomba je odjeknula vest saznanje Kurira da je pevačica Slađa Alegro imala još jedan brak, a još više su svi iznenađenji da je njen prvi muž bio u zatvoru i to zbog droge. Međutim, Slaša ne krije samo prvog muža, veoma dugo niko na estradi… »
Javno prevarila muža a brak s nemešom trajao 8 meseci: Marija iz Velikog brata sestra je učesnice Bara, a evo ko joj je…

Javno prevarila muža a brak s nemešom trajao 8 meseci: Marija iz Velikog brata sestra je učesnice Bara, a evo ko joj je…

Kurir 24.12.2021
Maja Kovačević, učesnica rijalitija Bar, koji se emituje na Kurir televiziji, sestra je pobednica "Velikog brata" iz 2011. godine Marijane Čvrljak, odnosno Kovačević, u stvari Seifert. Marijana (35) odavno nije Čvrljak, što je bilo prezime njenog… »
Maja iz bara rođena sestra Marijane iz Velikog brata: Evo šta kaže o bivšem zetu Nemešu!

Maja iz bara rođena sestra Marijane iz Velikog brata: Evo šta kaže o bivšem zetu Nemešu!

Kurir 24.12.2021
Maja Kovačević jedna je od učesnica rijalitija "Bar" na Kurir televiziji koja je privukla najviše pažnje gledaocima od prvog dana emitovanja. Ipak, ono što malo ljudi zna je da je ova Splićanka rođena sestra Marijane Nemeš, koja se proslavila u… »
Maja Kovačević iz bara oplela: Pali me Marko, ali mislim da je gej, mali Sven je biseks! A evo šta je rekla o drugim…

Maja Kovačević iz bara oplela: Pali me Marko, ali mislim da je gej, mali Sven je biseks! A evo šta je rekla o drugim…

Kurir 24.12.2021
Maja Kovačević jedna je od učesnica rijalitija "Bar" koja se posebno istakla. Ona je u intervjuu za Kurir govorila o svom odnosu sa ostalim učesnicima, sukobu s Ivanom Vranić Rudić, s kojom je od prvog dana na ratnoj nozi, ali i odnosu sa svojom… »

Vesti dana »