Povezane vesti

Seksualno zlostavljanje i Amerika: Četiri žene optužuju glumca Krisa Nota iz serije Seks i grad za pokušaj silovanja

Seksualno zlostavljanje i Amerika: Četiri žene optužuju glumca Krisa Nota iz serije Seks i grad za pokušaj silovanja

Danas 24.12.2021
Još jedna žena, četvrta u poslednje dve nedelje, optužila je američkog glumca Krisa Nota, poznatog po uloz „Zverke“ u seriji Seks i grad, da ju je seksualo napao. Not je navodno pretio da će joj uništiti karijeru ako bude javno govorila o… »
Da li je Kris not stvarno zverka? Oglasila se i četvrta navodna žrtva poznate zvezde serije "Seks i grad"

Da li je Kris not stvarno zverka? Oglasila se i četvrta navodna žrtva poznate zvezde serije "Seks i grad"

Večernje novosti 24.12.2021
Foto: EPA Ovog puta oglasila se njujorška pevačica Lisa DŽentajl i priznala kako se sve dogodilo nakon što joj je Kris ponudio prevoz kući iz jednog restorana. Foto: Profimedia - Kada smo došli ispred zgrade, pitao je da li može da uđe. Nakon što… »
Javila se i četvrta žrtva Krisa Nota: Slinio je po meni i pretio mi je

Javila se i četvrta žrtva Krisa Nota: Slinio je po meni i pretio mi je

Nova 24.12.2021
Javila se i četvrta žena koja tvrdi da je bila seksualno zlostavljanja od strane glumca Krisa Nota, najpoznatijeg po ulozi u seriji "Seks i grad", i to samo nedelju dana nakon što je glumac otpušten sa "CBS" TV drame "The Equalizer". Kantautorka Liza… »

Vesti dana »