Povezane vesti

Dekan iz Niša čeka da vidi dokaze, i policajci priznaju da su radili nezakonito

Dekan iz Niša čeka da vidi dokaze, i policajci priznaju da su radili nezakonito

N1 Info 24.12.2021
Policija u civilu snimala je učesnike ekoloških protesta širom Srbije. Na osnovu zapažanja policajaca - koje nisu ni videli - Nišlijama i dalje stižu prekršajni nalozi zbog blokiranja saobraćaja. Među njima je i dekan Pravnog fakulteta u tom… »
Dekan niškog Pravnog fakulteta pita se na osnovu čega je identifikovan na protestima

Dekan niškog Pravnog fakulteta pita se na osnovu čega je identifikovan na protestima

RTS 24.12.2021
Prekršajnom sudu u Nišu stiglo je 27 policijskih naloga za pokretanje prekršajnog postupka zbog organizovanja ekoloških protesta 4. i 11. decembra bez prijave, kao i zbog kretanja po kolovozu. Osmoro građana podnelo je zahtev za sudsko odlučivanje… »
Niš: Sve više univerzitetskih profesora dobija prekršajne naloge zbog učešća u eko protestima

Niš: Sve više univerzitetskih profesora dobija prekršajne naloge zbog učešća u eko protestima

Danas 24.12.2021
Sve više univerzitetskih profesora u Nišu dobija prekršajne naloge zbog toga što su učestvovali u blokadi saobraćaja tokom ekološkog protesta u ovom gradu, 4. i 11. decembra. Onima koji su se javno oglasili tim povodom zajedničko je da ih policija… »
Dekan Pravnog o prijavi: Očekujem da vidim dokaze, pribavljene na zakonit način

Dekan Pravnog o prijavi: Očekujem da vidim dokaze, pribavljene na zakonit način

N1 Info 24.12.2021
"Očekujem da vidim dokaze, pribavljene na zakonit način, da sam učinio prekršaj koji mi se stavlja na teret - a to je hodanje pešaka po kolovozu", rekao je za N1 dekan Pravnog fakulteta u Nišu, Goran Obradović, jedan od građana Niša, koji su… »
Dekan Pravnog o prijavi zbog protesta: Čekam dokaze, nisu me legitimisali

Dekan Pravnog o prijavi zbog protesta: Čekam dokaze, nisu me legitimisali

Nova 24.12.2021
"Očekujem da vidim dokaze, pribavljene na zakonit način, da sam učinio prekršaj koji mi se stavlja na teret - a to je hodanje pešaka po kolovozu", rekao je za N1 dekan Pravnog fakulteta u Nišu, Goran Obradović, jedan od građana Niša, koji su… »

Vesti dana »