Povezane vesti

Đokovića hvale teniseri: “Izluđuje vas na terenu, kao da ima džojstik”

Đokovića hvale teniseri: “Izluđuje vas na terenu, kao da ima džojstik”

Vesti online 24.12.2021
Trenutno 13. teniser sveta, Dijego Švarcman, govorio je pozitivno o Novaku Đokoviću. On je uporedio igru najboljeg tenisera sveta sa video-igricama. – Đoković je nešto posebno. Kao da ga kontroliše džojstik. Veoma je teško izdržati duele s… »
„Đoković je poseban, kao da igra sa džojstikom u ruci“

„Đoković je poseban, kao da igra sa džojstikom u ruci“

N1 Info 24.12.2021
Argentinski teniser Dijego Švarcman priznao je da se divi načinu na koji igra prvi reket sveta Novak Đoković. Srpski teniser iza sebe ima fantastičnu sezonu u kojoj je osvojio tri titule na grend slemovima i igrao finale četvrtog. Uz to je oborio… »
"Teniski Maradona" se divi Đokoviću: "Izluđuje me, kao da ima džojstik u rukama"

"Teniski Maradona" se divi Đokoviću: "Izluđuje me, kao da ima džojstik u rukama"

Sportal blic 24.12.2021
, argentinski teniser i aktuelni 13. reket sveta, istakao je da se divi načinu na koji igra . Iza srpskog tenisera je jedna od najdominatnijih sezona u istoriji „belog sporta”, u kojoj je osvojio tri grend slem titule, a na četvrtom je igrao finale… »
„Đoković me izluđuje, igra kao da ga kontrolišu džojstikom“

„Đoković me izluđuje, igra kao da ga kontrolišu džojstikom“

Nova 24.12.2021
Argentinski teniser Dijego Švarcman opisao je na slikovit način koliko mu je teško da igra protiv Novaka Đokovića. Švarcman i Novak su se sastajali šest puta i svaki put je slavio srpski igrač, mada je Dijego na Rolan Garosu 2017. godine prilično… »

Vesti dana »